HLEDÁM ...

Aplikace pro tablety s OS Maemo (Linux)
Pulover

Re: /H/ Něco jako SPB TV a přílohy .doc v emailu

Příspěvekod Pulover » 06 úno 2011, 14:27

wojnar60 píše:Hledám aplikaci do sve N900 televize v mobilu něco jako je SPB TV hledal jsem zde na foru ale nic jsem nenašel vite někdo o něčem takovém pro N900.

Tak asi najlepsia Televizia pre maemo je uz tebou zmienena SPB TV ktora je staihnutelna z OVI Store zadarmo.
PS: Ked hladas nejaky program ktory poznas zo Symbianu alebo ineho softwaru na N900, ujisti sa ci neexistuje presne ten isty aj pre Maemo!
Balrog
Člen fóra
Přístroj: Nokia 808 Red
Kontaktovat uživatele:

Email Widget

Příspěvekod Balrog » 27 bře 2011, 12:10

Existuje nějaký e-mail widget který mi zobrazí emaily co mám ve schránce?ten widget co je v nokii n900 ukazuje jen nepřečtené e-maily a když mi přijde nový tak se ukáže jen záhlaví e-mailu a ne celý email nebo aspoň co v e-mailu zhruba je?Myslím třeba klienta co má N8 ta má pěkný widget.Díky
Naposledy upravil(a) Evidence dne 27 bře 2011, 12:13, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto
ch4rli3
Člen fóra
Přístroj: N900 ready for MeeGo
Kontaktovat uživatele:

Re: HLEDÁM ...

Příspěvekod ch4rli3 » 06 dub 2011, 13:23

Takže když to patří sem tak to naperu sem. už zbačnou chvíli gůglím a začíná mě z toho bolet palice ale pořád nemůžu najít žádnou APPsu, která by umožňovala na N900 hlasové vytáčení - takže pokud někdo o něčem víte perte to sem :-) Případně kdyby někoho napadlo jak takovou apsu naprogramovat resp. by mi chtěl pomoct s vlastním vývojem tak mi napište SZ.
Co neubrzdíš to neukecáš :-)
Nemyslíš?! Zaplatíš!
BaklaJean
Návštěvník
Přístroj: Nokia N900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BaklaJean » 21 říj 2011, 12:30

Zdravím,

marně hledám aplikaci typu DroidStats nebo Call Meter ng, obě jsou pro Android. Jedná se o aplikaci, v ideálním případě widget, která umí od zadaného data účtování zobrazovat volné minuty pro volání (v rámci tarifu), volné SMS a zbývající volná data do FUP.
Vím, že mohu nulovat čítače v telefonu, jenže to není úplně ono, navíc obě zmíněné aplikace umí přidat vyjímku na tel. čísla, která čítače ignorují.

Předem díky.
Virus
Návštěvník
Přístroj: N900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Virus » 15 říj 2012, 20:45

Zdravím mobilní nadšence.Před měsícem jsem dostal nový mobil Nokia N900.Je to krásný super mobil.Pomalinku se sním seznamuji,pač předchozí 6230i byl jiný LEVEL! :D Moc toho ještě neumím,a manuál mě jen uspává.Takže ptám se: Jde na tomto telefonu,nebo spíše je nějaká aplikace,která by zapnula zadní diodu,jako světlo?A ještě jedna věc,jde u tohoto telefonu někde udělat časovač,před focením?Nebo je taková aplikace?Na internetu jsem toho moc nenašel,samé placené věci,nebo to je na jiné telefony a takové ptákoviny.

P.S.Tím časovačem mám na mysli,že si dám třeba 5 vteřin a pak spustí fotoaparát.bylo by to dobré na společné fotky. :P

Zpět na “Aplikace a programy pro Maemo”