C6 - nereagující, špatně reagující display

tomash
Návštěvník
Přístroj: Nokia C6
Kontaktovat uživatele:

C6 - nereagující, špatně reagující display

Příspěvekod tomash » 14 pro 2011, 18:29

Dobrý den,
mám problém s mojí Nokii C6 - konkrétně s displayem. Často ( víceméně furt ) se stává, že kliknu, ale nic se nestane, mohu klikat jak blázen, ale stále nic. Poté třeba v internetovém prohlížeči, menu, kliknu na některé tlačítko z dolního panelu, ale místo toho, aby se dané tlačítko "spustilo", tak se stane něco jiného - začne se display posunovat do stran, nahoru či dolů. Zkoušel jsem i trojhmat, bohužel bez výsledku. A tak bych se rád zeptal, zda je možná jiná příčina než-li chyba v hardwaru. Děkuji za veškeré rady.
sidil
Stříbrný člen
Přístroj: lumia 1520
Kontaktovat uživatele:

Re: C6 - nereagující, špatně reagující display

Příspěvekod sidil » 14 pro 2011, 20:52

mozna pomuze prehrani FW,zkus to a napis jak to dopadlo,potom uz asi jenom servis
lumia 1320,1520
tomash
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tomash » 14 pro 2011, 21:33

Snažil jsem se tedy FW přehrát, bohužel mi Nokia Ovi suite stále háže jistou chybu s označením 12048. Mám nejnovější verzy, stáhle ovladače pro mobil, ale stejně to nejde. Zkoušel jsem i odinstalovat a znovu nainstalovat Nokia ovi suite, ale výsledek je stejný.
Edit:
Problém vyřešen, skutečně stačilo přehrát FW, jen mám stále problém s Nokia ovi suite. Vyřešil jsem to pouze za použití jiného pc. Tímto rovněž děkuji sidilovi za jeho radu.
tomash
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tomash » 17 pro 2011, 11:34

Tak bych rád dodal, že tento problém se po jednom dni od přeinstalování FW obnovil. Dnes jsem zformátoval kartu, znovu přeinstaloval FW, ale stále to blbne, takže jako jedinou možnost vidím reklamaci. Nebo máte ještě někdo nějakou radu?

Zpět na “Cseries telefony”