Stránka 1 z 1

Nefunkční hudební soubory

Napsal: 22 pro 2011, 01:26
od barvajs
Smazal jsem muziku z paměti telefonu, něco jsem překopíroval na kartu a tam i něco smazal. Když dám obnovit Hudební knihovnu, stále ukazuje stovky skladeb (ty tam nejsou) a v seznamu skladeb je vydím, ale přehrát nejdou, protože tam fyzicky nejsou. Jak vymažu data z hudební knihovny ?
V paměti (E:/) je složka PLAYLIST, v ní je přes 500 souborů který nejdou vymazat. Co s tím ?

Díky

Re: Nefunkční hudební soubory

Napsal: 24 pro 2011, 17:55
od Adalbert72
Ukonči hud. přehrávač, tedy tak, aby neběžel na pozadí.
Restartuj tel.
Nainstaluj (pokud nemáš) X-Plore.
Přes X-Plore vymaž zmíněný playlist.
To by mohlo zabrat...

Re: Nefunkční hudební soubory

Napsal: 27 pro 2011, 19:37
od barvajs
Tu složku už se mi povedlo smazat, ale pořád nic. Tak jinak,ten podělanej plylist mi nejde smazat ani pomocí X-plore(pouze na E:) Složku Music na C: mám prázdnou, hudbu mám na kartě. Když dám Obnovit knihovnu, chvíli to šrotuje a pak oznámí: Obnovování zastaveno Přidané soubory: 0

Re: Nefunkční hudební soubory

Napsal: 27 pro 2011, 21:18
od Adalbert72
Zkusil ty soubory přesunout někam jinam na kartu? Třeba do nově vytvořené složky? Jinak na větší problémy je tu Nokia Filebrowser, stáhneš tady. Je to správce souborů (vývojářská v.) se všemi schopnostmi (Z:\ je samozřejmě jen ke čtení) pouze pro hacklé přístroje. V Settings/Operations dáš "Bypass platform security =>Off. A dávej s tímhle správcem pozor, a vyhýbej se funkci Disk Admin (ta, nesprávně použitá, "umí" tel. zformátovat našišato :!: )
No, a konečně, pokud ani tenhle Filebrowser ty složky nesmaže, zbývá formát karty...