HACK N8

O Nokia N8
jan-novak1234
Nováček
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Re: HACK N8

Příspěvekod jan-novak1234 » 09 zář 2012, 18:54

šulda píše:
jan-novak1234 píše:Po bodu 9 telefon nebyl hackly, respektive nesly mi nainstalovat nepodepsane aplikace, proto usuzuju, ze hack neprobehl.

Problém je pouze v tom že nevíš co to hack je, je to pouhopouhé (bez něj bych nokii nechtěl :mrgreen: ) zpřístupnění systémových složek v kterých tak můžeš editovat což má za následek mnoho a mnoho výhod a jednou z nich je použití installserver.exe nebo .rmp díky kterému lze instalovat nepodepsané aplikace takže ti hack je souzen a už ho máš, jen jsi to nevěděl :wink:

Šuldo, telefony nejsou moje hobby, a když vidím v návodu: opakuje body 1-7 a u bodu 4 to hodí nějakou zamítavou hlášku, radši se zeptám tady. Přecejen člověk si nechce zkurvit telefon. Naštěstí sem si vygooglil tu anglickou stránku, kde byl následný postup popsán zcela jasně.
Fakt jsem rád, že se mi to nakonec podařilo a nemusím s tím nikoho otravovat.
Rusnak-COBRA
VIP člen
Přístroj: BB Z10, N950, N9, E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 09 zář 2012, 19:43

pouzil jsem stranek... achjo. vsetko je u nas, tu, na N73 aj na smartmobile. vsade na SK a CZ strankach kde si das do google dane heslo a najdes nas, tych istych ludi s tymi istymi navodmi.
ZBIERAM MOBILY - akekolvek - PRIDAJTE SA
http://facebook.com/MuzeumMobilov
jan-novak1234
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jan-novak1234 » 09 zář 2012, 20:38

jasne, nejdrive jsem se snazil vyuzit cesky postup:
11. do telefonu přeneste soubor installserver.exe
12. Nahraďte "Installserver.exe" ve složce "c:\sys\bin" přes X-plore nebo S3Filebrowser (aplikace jsou podepsané)
13. Restartujet telefon
14. Telefon je hacklý

Nepodarilo se, stale neslo nainstalovat nepodepsanou aplikaci. Hledal jsem teda dal...ostatne toto jste doporucovali tem, co se hack nepodaril. Velice dekuju uzivatelovi pyler za nakopnuti, prispevek šuldy mi nijak nepomohl. Dozvedet se, ze nevim, co je hack, mi tezko pomuze problem vyresit, i kdyz je to zajiste pravda.
Mimochodem nainstalovat X-plore nebo S3Filebrowser taky nebylo tak jednoduche, az snad na sedmy pokus sem nasel verzi, ktera sla na N8 nainstalovat

anglicky postup je ale trochu jiny. Asi namitnete, ze je to jasne, ale jak pisu, jsem beznej franta uzivatel, takze ocenim navod, kterej je psanej pro blbce.

Download this new installserverv1.7 RP+.rmp file from here and place it inside C:/Patches folder using a third party file manager (like X-plore), as the inbuilt file manager does not show “patches” folder in C:/ (phone memory)

Better delete the old installserver.rmp file already present in the “patches” folder

Exit file manager and launch ROM Patcher. Apply the new installserver patch by selecting it (better make it “Add to auto” via Options). Done!
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 09 zář 2012, 21:00

jan-novak1234 píše:Šuldo, telefony nejsou moje hobby

Však jo, proto sem ti stručně vysvětlil co je hack, nic víc v tom nehledej :wink: Jinak jak píše Rusnak, stačilo do Googla napsat "hack pomocí (nebo N8, atd.) Norton Security" když jsi tady nic vyhovujícího nenašel :wink:
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
Rusnak-COBRA
VIP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 10 zář 2012, 05:43

vysvetlenie co je hack Ti tazko pomoze vyriesit problem? no to si nemyslim, hlavne ak Ty svoj problem pomenujes "nehacnuty telefon" a ono hack uz mas, len "nejdu" instalovat aplikacie. cize Šulda urobil zaslznu vec, vysvetlil Ti, ze ani len nemas ten problem, ktory si myslis ze mas ;)
Vidim ale, ze Ty od nas vedomosti a ponaucenia ziadne nepotrebujes, preto sa ani naznakom nejdem zmienovat o moznom nebezpeci umiestnenia patchov na disku C:\
ved Ty sa rad poucis na vlastnych chybach
jan-novak1234
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jan-novak1234 » 10 zář 2012, 10:24

Ano, od arogatniho čoboláka Rusáka-Cobry nemam zajem o zadne rady. Hochu, chovas se jak rozmazlenej fracek.

Vsem ostatnim dekuji za pomoc.
radmik
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod radmik » 10 zář 2012, 10:48

Myslím.že toto fórum neslouží k urážkám,ale k tomu,abychom si předávali rady a zkušenosti. Mám tedy otázku na Rusnak-COBRA. Jaké nebezpečí je mít patche na disku C ? Dělal jsem úspěšně hack pomocí Nortonu,použil jsem Pylerův návod ze stránek smartmobil.sk. a je tam uvedeno:
Stiahnite si InstallServer RP+ 1.7, vlozte ho do C:/Patches, pripadne E:/Patches (podla toho kde mate patche) a aktivujte ho v ROMPatcheri+
O nějakých problémech s patchi na disku C tam nic není. Co tedy hrozí? Je tedy lepší je mít na disku E?
Nokia Belle Refresh
Rusnak-COBRA
VIP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 10 zář 2012, 11:02

problem nesposobuju ani tak patche ktore mas pre hack.
problem mozu sposobit patche, ktore mozno zacnes pridavat neskor, ak sa zacnes nudit a upravovat system, skusat nove veci, mozno nie celkom otestovane. uz sa nie raz stalo, ze po aplikovani patchu telefon siel vpohode, no pri opatovnom zapnuti sa len dokola rebootoval. ak je patch na C, nemas sancu to poriesit. patch na E (velkokapacitka) alebo F (pamatovka) mozu mat vyhodu v tom, ze to pripojis k PC a zmazes, telefon sa bootne vpohode.
(poznamka: nove telefony sa vedia pripojit ako mass storage hned ako sa vypnute pripoja k PC cez USB a zacnu nabijat. u starsich to mozne nebolo a casto ti co nemali pamatovky boli odsudeni na trojhmat po neuvazenom umiestneni patchov na C).
radmik
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod radmik » 10 zář 2012, 11:25

Dík za vysvětlení. Nepoužívám jiné než ty,které slouží ke zprovoznění hacku.
Nokia Belle Refresh
Chandler
Návštěvník
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chandler » 11 zář 2012, 15:32

Mám takový dotaz. Snažil jsem se hacknout svou N8mu, protože mě přestalo bavit čekání, než T-Mobile konečně ochotně vydá Refresh. Stáhl jsem si Navi a Phoenix. Přes navi Refresh na Euro 3, udělal si zálohu i systému, který mám v telefonu (Belle). Ale když jsem pak zkoušel přes Phoenix najít Refresh pro flashnutí, nepovedlo se.

protože je mi jasné, že ty dotazy se tu opakují: ano, cestu jsem měl zkontrolovanou (belle mi to na disku našlo, refresh nikoli). Takže má otázka - zapomněl jsem na nějaký mezikrok? Zkoušel jsem stáhnout několik verzí Refresh, ale ani jednu mi Phoenix nikdy nenačetl (přestože cesta ke složce byla správná). Zřejmě zapomínám na něco elementárního, ale dělám to poprvé a i když jsem pročetl x-návodů, tápu. Napadá někoho něco?

Zpět na “Nokia N8”