HACK N8

O Nokia N8
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: HACK N8

Příspěvekod šulda » 17 lis 2012, 13:12

Sry ale ten telefon je na tebe moc chytrej, hack už jsi měl a po formátu nejsi schopen si ho provést znovu ani podle návodu. Přesun souboru pomocí X-plore v Nokii E7 je velice jednoduchý, pro zkopírování najeď na soubor, stiskni klávesnici C, najeď na místo kam chceš zkopírovaný soubor uložit a stiskni Enter. Pro přesun platí to samý jen místo C zmáčkneš M.

Edit: stihnul jsi editovat dřív než sem odeslal svůj post, jenže jsi editoval tak že jsi smazal svůj dotaz jak dostat patch do složky patches pomocí X-plore, slušnej a rozumnej člověk to tam nechá a dopíše Edit, takže jako pako bych teď vypadal já, ten telefon prodej a kup si něco blbuvzdornýho.
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
Drfik
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia E72, Nokia E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Drfik » 17 lis 2012, 18:45

No jo, já zapoměl, že tady jsou samí dokonalý a neomylní lidi. Hack je věc kterou normální uživatel neprovádí každej den a tak se hold stane, že člověk zapomene jak to tehdá dělal, ale chápu, že to pro někoho jako jsi ty je asi těžký pochopit. Já mam telefon na používání, neměnim FW každej druhej den, takže se ti moc omlouvám, jestli jsem ti způsobil nějakou duševní újmu!
Rusnak-COBRA
VIP člen
Přístroj: BB Z10, N950, N9, E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 17 lis 2012, 21:42

uzivatel symbianu ktory nerobi hack nie je normalny, ale obmedzeny, rovnako ako jeho telefon bez hacku.
my tiez nie sme dokonali, a pomahame dalsim takym. samozrejme nebavi nas pomahat dokola s tym istym ked tu mame navody na to spravene a ludia sa tu pytaju s linkami na ine navody. ak ides podla ineho navodu, pytaj sa tam kde si ho nasiel. Pekny vecer
ZBIERAM MOBILY - akekolvek - PRIDAJTE SA
http://facebook.com/MuzeumMobilov
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 17 lis 2012, 21:48

Drfik>> Kvůli újmě bych sem nechodil :mrgreen: Jen se zamysli a vše potřebné k hacku si schovej, to myslím dokáže i děcko a v PC nebo telefonu ten kousíček místa najdeš, příště nebudeš muset absolvovat cirkus :P Začínal sem stejně jako ty ale dělat stejnou chybu je pitomost ;)
Musí se jen umřít.
wlasto
Návštěvník
Přístroj: Nokia N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod wlasto » 17 led 2013, 23:22

Zdravim, som tu fresh new, samozrejme ako aj s predchádzajúceho mobilu Sony Ericsson K800i, tak aj teraz chcem vytiahnuť zo svojeho new maximum, chcel som sa spýtať na jednu vecičku, či toto vlákno je aktuálne aj pre Belle systém? Alebo je to o čosi inšie s hackuntím? Prv než by som čosi z nevedomosti nepokazil, sa pýtam aj na http://www.doncaprio.com/2012/03/how-to-hack-symbian-belle-phones-nokia-n8-e7-nokia-701-and-others.html, či je to aplikovatelné a overené, alebo vobec či to nieje nejake ojeklam. + odporučenie na schopný návod, ktorý je overený. ďakujem.
Rusnak-COBRA
VIP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 18 led 2013, 01:20

1 - naco si pouzil farbu???
2 - naco na toto forum so 100 navodmi na hack davas link na iny navod a pytas sa ci je dobry?
3 - naco si tu ten link dal bez CODE, a tak porusil pravidla?
4 - pises uz do nejakej temy co je vlastne navod. naco pytas dalsi navod?
5 - co keby si si viac precital a menej pisal otazok?

Nie, nie je potrebna Tvoja dalsia odpoved na tieto moje otazky. Chod, precitaj si o tom nieco, najdi potrebne veci, sprav hack poriadne a napis nam sem, ze si to uspesne zvladol. My sme svoju snahu uz vynalozili odpovedanim na podobne otazky ako Tvoje napriek navodom co sme tu uz vytvorili. Dakujem, dovidenia.
wlasto
Návštěvník
Přístroj: Nokia N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod wlasto » 18 led 2013, 09:47

jasne, reakcia presne podla očakávaní. keby ta stretnem v realite tak ti dám jednoduchá a stručnú odpoveď chlapec. naser si daj mi ban, zablokuj ma a posilni si svoje ego. (ludia majú radi takých kreténov na internete ako si ty) zbohom
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 18 led 2013, 10:37

Reakce vypovídá o "fresh new" :mrgreen: Nechápu proč jsi sem tedy psal když jsi čekal takovouhle odpověď? N8 opravdu není výjimečná a tohle vlákno je už vlastně o ničem.
Btw nejen "fresh new" ale i ta barva o něčem vypovídá ;)
Musí se jen umřít.
renek
Zlatý člen
Přístroj: GALAXY S4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod renek » 18 led 2013, 10:58

No vím, že lidé jako wlasto sem píšou kolikrát bez předešlého uvážení, zda využili možnost Hledání, nicméně odpovědi typu Rusnak-COBRA kde je popsáno několik řádků rovněž zbytečností jsou obrazem dnešní doby a netolerantnosti vůči některým začátečníkům. Občas jsem býval taky takový, ale není to dobře a arogance není na místě. Možná i právě proto je to tu mrtvé, bo se tu o to už nikdo nestará a když, tak jen aby si na někom zchladil žáhu.
SAMSUNG Galaxy S4
Rusnak-COBRA
VIP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 18 led 2013, 12:03

Renek, ja viem ze Ty si uz "mudrejsi" lebo si z takych prejavov ako su moje "vyrastol". Nic to nemeni na tom, ze netolerantny bol v prvom rade WLASTO, ktory si neprecital pravidla, nedodrzal ich, neprecital si navody za ktorymi stojis aj Ty aj my dalsi dvaja tu vyssie... Takze podla Teba je od neho tolerantne pytat si odpovede na otazky, na ktore sme uz 100x (prinajmensom) odpovedali?
Ako sa pytal, tak dostal odpovedane. Ak boli ale moje riadky zbytocne a bez realnej odpovede, nechapem preco si aj Ty napisal dalsie riadky, zas bez odpovede :)

Zpět na “Nokia N8”