Odcizení Telefonu a sledování GPS

O Nokia N8
GaGy
Člen fóra
Přístroj: LUMIA 920
Kontaktovat uživatele:

Odcizení Telefonu a sledování GPS

Příspěvekod GaGy » 09 črc 2011, 12:11

Pánove chci se zeptat zda víte o nějaké apliakce která sleduje mobil podle jeho GPS.
Ptám se protože mi minulí týden odcizili N8 a koupil sem si jí znova a už bych nerad o ní přišel.
Mijo
Člen fóra
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Re: Odcizení Telefonu a sledování GPS

Příspěvekod Mijo » 09 črc 2011, 14:56

Mobile guardian
detekce vymeny simek a pri vymene ti zacne posilat skryte sms na zvolene cislo se souradnicemi na google maps
FeReT
Moderátor
Přístroj: N8 -CFW leaked-904
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod FeReT » 10 črc 2011, 08:56

jdi na policii a nahlas krádež a předej jim doklady od telefonu resp. udělají si kopie a hlavně jde o imei telefonu. Oni ti jej najdou přes operátora.
Pachatel pak řekne že jej našel a pak to spadne do přestupků jako přestupek proti majetku. Běžně tyto věcí řeším a vždy když to od policie dostanu tak škodu neřeším protože ten telefon podle imei najdou.
Totiž najdeš telefon a dáš tam simkartu třeba i jen na dobíjení. Jakmile telefon zapnes přihlásí se do sítě s telefonním číslem a imei. I když máš telefon na kredit tak voláš nebo posíláš sms a příjemci jsou kolikrát identifikovatelní takže policii řeknou komu patřilo číslo a pak policie má zloděje hned a s ním většinou i telefon.
Takže se neboj a klidně nahlas krádež a udej cenu mobilu a ta je nad 5litrů takže do jde do trestnáku jako přečin krádeže a oni po tom půjdou, hlavně si sebou vezmi doklady od telefonu jako je záruční list a pod.
Chcete-li projevit podporu, můžete tak učinit na ČÚ: 670100-2204346934/6210
GaGy
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod GaGy » 10 črc 2011, 22:50

Samozřejmě sem na policii byl...... Dva měsíce změnily zákon u kterého to šlo vyhledat pomoci imei. čůrácky stát ,čím větší zmrd tím se má líp... Už nedostavají informace od operátorů protože jim to ten zákon ted zákázal, jen na základně soudního příkazu. Jedině co udělají že ho zablokují...
JaSk
Bronzový člen
Přístroj: N8, C5 , E52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JaSk » 11 črc 2011, 20:03

No je to skutečně tak, už se to přes benga vysledovat nedá. V zásadě je asi nejlepší si to ohlídat a pořídit si telefon na kalby, kterej neni tak drahej (miluju E65). Pokud se to přesto stane, tak se hodí mít tam toho Mobile Guardiana, dotyčného si najít a pořádně mu nabančit :)
Naposledy upravil(a) JaSk dne 11 črc 2011, 23:17, celkem upraveno 1 x.
Noocliir
Bronzový člen
Přístroj: Lumia 925 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Noocliir » 11 črc 2011, 22:41

Souhlas s mobilem na kalby:D ... E50:)) ... ale rad bych vyjadreni od Fereta(kdyz v tom dela),protoze jsem byl vazne v tom,ze s IMEI ho najdou...
3310,SE T610,7610,6680,N73,E50,N96,N8,Lumia 925
lhenice47
Člen fóra
Přístroj: nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lhenice47 » 12 črc 2011, 14:29

přesně tak stat nahrava zločincum...........zkus toto

Kód: Vybrat vše

https://www.trackandprotect.com/

nainstaluješ si do mobilu od tud aplikaci,a na compu se přihlasíš nejdřív registrovat se ,a pak dokažeš vyhledat tvuj mobil ve kterým to maš nainstalovane podle gps souřanic,je tam další vec co se mi libi že to odešle annonimni sms a jak se zloděj nani podíva tak ho vyfotí kamera pro videohovory a dostaneš jeho fotku,dale při změne sim karty se ti odešle jeho číslo ktere tam vložil nove no prostě super jen jedna vec je to zdarma,ale třeba aby ti poslaly souřadnice mobilu nebo tu fotku tak to stoji každa vec asi jeden dolar ale myslím že proti cene mobilu se to vyplatí ja to používam,a neposílal jsem tam penize stačí je poslat až když ti tel ukradnou jinak nemusíš...ja to zkoušel,dal sem ho přitelkyni ktera jela pry a byl sem překvapen výborna vec
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 15 črc 2011, 00:18

Stát nenahrává zločincům, kdyby zločinci nepracovali ve státní správě, tenhle zákon by se nikdy nezměnil. Je otázka, zda chceme být všichni špiclovaní jen proto, aby se našel každý padesátý mobil. Já tedy ne a jsem rád, že nejvyšší soud rozhodl, že data zákazníků mají být skartována.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
JaSk
Bronzový člen
Přístroj: N8, C5 , E52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JaSk » 15 črc 2011, 15:33

S tim souhlasim. Beztak si za krádeže mužou lidi sami svojí neopatrností. Maj si pořídit za pětikilo "mobil na ven" a maj klid.
GaGy
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod GaGy » 20 črc 2011, 12:11

JaSk píše:S tim souhlasim. Beztak si za krádeže mužou lidi sami svojí neopatrností. Maj si pořídit za pětikilo "mobil na ven" a maj klid.

Jasně takže všichni budeme mít ve finalé škodovky stopětky a bavoráky budeme mít doma v garáži ????

Jedna věc je sledovat lidi a druhá vyhledat od cizenou věc... Sledovaní at si klidně zakážou ,ale když donesu doklad od koupi tak nechápu proč by to nemělo jít najít... Já sem poškozený.

Zpět na “Nokia N8”