Oxidace v telefonu

O Nokia N8
smeti007
Člen fóra
Přístroj: L820
Kontaktovat uživatele:

Oxidace v telefonu

Příspěvekod smeti007 » 24 srp 2011, 21:28

Zdravím, dnes jsem si šel pro telefon do servisu, reklamoval jsem ho s tím, že jsem přišel domů a telefon nejde. Jenže celej spokojenej si sednu do auta, přijedu domů, vyndam telefon, nejde. Ten na pohled milej pán mi k tomu nic neřekl. Tak vyndám papíry ze servisu a tam stojí: "V MT zjištěna oxidace systémové desky, nelze uznat na záruku, oprava možná pouze výměnou systémové desky v hodnotě 10000,- Kč. Vráceno bez opravy. V případě nesouhlasu s tímto vyjádřením se prosím obraťte na zastoupení Nokia ČR. blablabla". Dole je i fotka co jsem našel na www.mobilask.cz. Telefon do kontaktu s vodou v žádněm případě nepřišel, hlídal jsem ho jak oči v hlavě. Leda že by se tam voda (nebo něco podobnýho) dostala nějak jinak. Třeba 10000 za základovku mi přijde kravina, jestli je tu nějaký servisák co má nějakou funkční vyřazenou prosím SZ. A ještě prosim o vaše znalecký posudky, to co je na fotce mi přijde jak kdybych se s nim hodinu koupal.

Kód: Vybrat vše

http://ns.yoyky.eu/mobilask/scans/M3120432.jpg
SAKULPOL
Člen fóra
Přístroj: Lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Re: Oxidace v telefonu

Příspěvekod SAKULPOL » 24 srp 2011, 22:05

Nechamu co chces slyset ty jsis neprecetl dokument ktery jsi urcite musel podepsat ( smlouvu) mezi tebou a servisem :idea: :shock: a vklidu odejdes hm....

Mas tam dle obr. oxi, staci vlhkost kapka vody a el. proud dokaze svoje viz. tvuj obr. Zakladni deska tak nejak stoji nejsou levne

Zkus nastivit nejaky servis ktery toto resi treba bude stacit procisit desku nebo prepajet soucastku

Toto aut. servis nedela protoze nikdo ti nedokaze zarucit ze ti MT bude fungovat spravne i po porcisteni :idea:

Kód: Vybrat vše

to co je na fotce mi přijde jak kdybych se s nim hodinu koupal.

po hodine koupani by to vypadalo jeste hur co mas na obr. je kapka
.:Nokia N8 Silver - White, CZ distribuce:.
.:Geocaching sup na krabicky:.
smeti007
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod smeti007 » 24 srp 2011, 22:26

10000 je určitě O2 přirážka, protože samotný telefon stojí 10095.
Paffka
Bronzový člen
Přístroj: Lumia 930 black
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Paffka » 24 srp 2011, 22:33

Přirážka to bohužel není, výměna zákl. desky stojí většinou skoro to samé, co nový tel. Servis si počítá i práci a není to vůbec levné. Podle té fotky to ale opravdu vypadá na pár kapek vody. Mohlo by stačit vyčistit.
Lumia 820 black
Juraš
Člen fóra
Přístroj: N8+16GB H@ck
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Juraš » 25 srp 2011, 21:51

Žádný značkový servis neprovádí opravu telefonu při oxidaci z důvodu další reklamace a dle dohod. Vždy se mění celá deska. Jinak servis kde dělám čištění oxidací provádí a stejně jako jiné vždy bez záruky. Dle foto to nevypadá tak hrozně horší co bude pod mikroskopem a na měřáku. Hlavně nedávat na nab. :ugeek:
V servisu se kolikrát nestačím dívit, co lidi dokážou.
smeti007
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod smeti007 » 30 srp 2011, 16:47

Šlo by to na O2 uhrát, že třeba když jsem jim dával telefon do opravy, nebyl poškrábanej, vrátil se a byl? Jako například že by si s tím v servisu dělali nějakej "pokus".
Paffka
Bronzový člen
Přístroj: Lumia 930 black
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Paffka » 30 srp 2011, 17:41

Jde o to, co mas napsano v reklamacnim protokolu za stav telefonu pri prijmu.
Lumia 820 black
smeti007
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod smeti007 » 31 srp 2011, 08:32

Stav opotřebení: běžné (bez rýh a oděrků), když se mi vrátil ze servisu, bylo psáno: Stav telefonu: oděrky, rýhy, vrypy.
SAKULPOL
Člen fóra
Přístroj: Lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod SAKULPOL » 31 srp 2011, 21:17

Nechapu co resite to miluju podvodnicky co se snazi neco vytriskat kdyz je chyba na jejich strane.
Ale snazite se pomoci male plus

Pokud bych byl servis tak se s uzivatelem jiz nebavim mam podepsany protokol o prevzeti kde je vse OK a uzivatel souhlasil a protokol podepsal a prebral odpovednost za MT tam uz nic neuhrajete :!:
.:Nokia N8 Silver - White, CZ distribuce:.
.:Geocaching sup na krabicky:.
GaGy
Člen fóra
Přístroj: LUMIA 920
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod GaGy » 01 zář 2011, 17:41

Mno já občas jdu do vany s telefonem a hraju tam hry a zatím jede... Největší problém že základní deska je na nokii N8 problém sehnat ,jinak bych ti jí klidně vyměnil sám ...

Zpět na “Nokia N8”