nepřehrává videa z youtube

O Nokia N8
zacek
Návštěvník
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

nepřehrává videa z youtube

Příspěvekod zacek » 04 zář 2011, 15:32

dobrý den, archiv se načte vyberu dané video a pak už to jen načítá a načítá...a je jedno jestli přes wifi nebo 3G..video se nespustí...proč?
děkuji za rady
raketak5
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: nepřehrává videa z youtube

Příspěvekod raketak5 » 22 bře 2013, 06:37

Nemám odpověď ,ale mám stejný problém! - tohle mi bohužel taky dělá.
Dřív mi Youtube normálně šlo.Ale od jisté doby nejde - normálně se mi zobrazí náhledy videí ,ale po kliknutí na nějaké video - mi to pak jen načítá , a načítá....

Připojuji se přes Wi-Fi a rychlost máme doma celkem v pořádku - na počítačích doma youtube normálně jede v pohodě...

Nevím od které doby to na N8 nefunguje - dlouho sem to nepoužíval ale ted to nefunguje - a štve mě to.

Poradí někdo?

mám N8 symb ANNA
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 22 bře 2013, 14:24

Stáhni si z Beta Labs “Nokia Connectivity Analyzer“ (nutné přihlášení Nokia účtem), udělej log, pingni bránu routeru kvůli odezvě, a hoď vše sem (nástroje pro vykopírování má aplikace vestavěné). Ještě můžeš otestovat z telefonu na rychlost.cz, jak rychle Ti Wi-Fi běží. Za některé problémy může i zvolené kódování (zvol WPA/WPA2-PSK). Co běžné stránky, načítají se v pořádku? Co se pamatuji, na Anče šla Wi-Fi docela v pohodě...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
raketak5
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raketak5 » 22 bře 2013, 15:40

díky moc za reakci .
Dřív mi to na tomhle routeru normálně youtube videa šli.
Jediná změna bylo nastavení routeru z jednoduché funkce switch , na LAN funci NAT - Routing

Měření rychlosti jsem z telefonu měřil - a v pohodě - asi 2Mb download 1,5 upload , a žádný ztracený.
A můj router MSI má pro Wi-Fi jen jednoduchou WEP (10-timístnou číselnou ochranu) s automatickým přidělením adres DHCP
Koukal jsem i v routeru MAC aderesu N8 mi to v pohodě vidí a zdá se být spojený - jak by né - když na N8 v pohodě surfuju. I v Youtube v pohodě listuji mezi videi ,ale když dojde na načítání samotného videa - tak to pořád jěn načítá a načítá a po chvýli to napíše: ,,Nelze připojit k serveru"!

Pod OPEROU mi to dělá uplně stejně.
-------------------------------------------
Nešly mi samozřejmě youtube videa ani na mém původním Youtube Downloaderu

Problém asi bude v samotném prohlížeči (youtube) . v nastavení ? nebo co? ...Usuzuji tak protože - dnes jsem totiž zkusil stáhnout z OVI aktuální aplikaci Youtube Downloader - a této chvíle se mi v pohodě videa zobrazují i stahují v různých kvalitách tak jak jsem byl u YTD doposud zvyklý. Jen ikonka u nového YTD je jiná - menší ...takže tam 100% proběhla nějaká změna..

Zrovna tak bych očekával změnu pro samotnou aplikaci Youtube? ... pokud se tomu program dá říkat..a myslím že by se to mohlo opět zfunkčnit..
Nevíš prosím - jestli je možné APP orig Youtube Wiever nějak aktualizovat? - přeinstalovat? ... na OVI sem nic nenašel :(
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 22 bře 2013, 16:23

No, já dosud používám tohoto Youtube klienta v 2.4.10, kdysi staženého přímo z Google Apps (nyní již nedostupné, nahrazeno HTML5 přímo ve Web Browseru). Funguje mi bez problémů, a je to update původního vestavěného Youtube klienta. Ale z důvodů větších možností si v poslední době často otevřu Youtube právě ve Browseru...
Jinak ten NAT k tomu teoreticky může také přispět, já mám v DHCP pro každý telefon přidělenou jedinečnou adresu, a počet adres jsem omezil na nezbytné a hosta. K tomu je potřeba znát MAC konkrétního telefonu, tedy vyťukej *#62209526# :)
:arrow: http://www.mediafire.com/?vgwwr5pvb1628rr
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia N8”