N8 připojení přes WIFI k internetu

O Nokia N8
Nicco35
Nováček
Přístroj: N8 Dark Grey
Kontaktovat uživatele:

N8 připojení přes WIFI k internetu

Příspěvekod Nicco35 » 18 říj 2011, 14:31

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak se mám připojit z mobilu na internet přes WIFI kterou mám zabezpečenou. Když se připojím hlásí to že mám zadat WLAN klíč, zadám ho, otevře se prohlížeč ale stránka se nenačte. Nemůže mi někdo poradit s nastavením nebo co mám udělat aby mě to fungovalo. Děkuji všem za případné dotazy
JanFogas
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia N8 Dark Grey
Kontaktovat uživatele:

Re: N8 připojení přes WIFI k internetu

Příspěvekod JanFogas » 18 říj 2011, 23:44

Může to být MAC Filter na routeru. Router ti N8 odpálkuje jako neznámé zařízení. Když jsem připojoval já N8 do WiFi, tak jsem nejprve musel vypnout šifrování a MAC Filter. Připojit N8 do sítě, následně jsem musel v MAC Filteru nastavit vyjímku (povolit MAC adresu N8) a zapnout znovu MAC Filtr a až následně zapnout šifrování a v N8 nastavit klíč. Asi je to nějaké chyba v FW routeru či N8. Všechny NB šly do WiFi připojit normálně (jen přidat vyjímku do MAC Filtru), ale u N8 jsem musel trošku oklikou.
Nicco35
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Nicco35 » 19 říj 2011, 13:19

udělal jsem to přesně podle návodu cos napsal ale nejde to, když se připojím, chce to klíč, zadám ho a napíše mi to připojeno kliknu na to prstem držím ho déle na tom připojení ,ukáže se mi spustit procházení webu tak na to kliknu, otevře se prohlížeč i stránka google ale načte se mi jen 4 kb a dál nic, prosíím co mám dělat
egee
Zlatý člen
Přístroj: N8 byla, S 4 je

Příspěvekod egee » 19 říj 2011, 16:51

Než zase založíš nějaké téma nakoukni sem ..

http://www.mynokia.cz/helpdesk/1/
http://www.mynokia.cz/helpdesk/12/

http://www.mynokia.cz/helpdesk

předběhnu tvůj další dotaz k wifi
viewtopic.php?f=105&t=15350

Napadá mě jedno že si stále manuál neviděl a připadá ti to zbytečné číst když se můžeš tady na foru zeptat , co bude další dotaz Blikající obálka ?
xaw
Člen fóra
Přístroj: nokia n8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod xaw » 19 říj 2011, 19:14

mně pomohlo změnit zabezpečení sítě (šifrování ) z volby WEP na WPA (Router)- když jsem to neměl, chovalo se mi připojení stejně

to egee : klíííídek, žádný nervy kurňa ;)
(sim sim já vím, blikající obálka je že mi přišel šek za paušál)
N8 Dark Grey,
Belle BaryDuke v1.6
egee
Zlatý člen
Přístroj: N8 byla, S 4 je

Příspěvekod egee » 19 říj 2011, 19:43

xaw
tady nejde o nervy ale o princip některých jedinců , jsou líní hledat , kouknout se do manuálu a pak jsou tady x krát stejné dotazy , že je nováček neomlouvá přece . Ano, každý začínal , ale podívej se na dotazy některých , kteří fňukají že jim tam nejde widget aníž se podívali do návodu k telefonu jak na to , ty chceš omlouvat ?
Je čím dál víc lidí kteří by chtěli vše okamžitě , nejlépe zadara a aby jim to někdo nainstalovat .
Nicco35
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Nicco35 » 19 říj 2011, 19:47

xaw píše:mně pomohlo změnit zabezpečení sítě (šifrování ) z volby WEP na WPA (Router)- když jsem to neměl, chovalo se mi připojení stejně

to egee : klíííídek, žádný nervy kurňa ;)
(sim sim já vím, blikající obálka je že mi přišel šek za paušál)

prosím pomoz mi mě se to stále nedá připojit, jaký máš typ wifi routeru?, já tam mám nastavení WPA-psk/WPA2-PSK ale nejde mi to ,ani když to nastavím na WEP ale když dám WPA tak to po mě chce adresu Raddius server ip, prosím jak to mám nastavit? Jak máš v mobilu nastavené to připojení?
xaw
Člen fóra
Přístroj: nokia n8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod xaw » 19 říj 2011, 20:19

Modem mám od O2 - HUAWEI, tady máš základní nastavení:
http://imageshack.us/photo/my-images/84/29781774.png/

a v N8:
http://imageshack.us/photo/my-images/266/sc002.jpg/

to egee: chápu Tebe ale i je, možná nejsem jiný, o to víc obdivuji pevné nervy a trpělivost Vás co nám pomůžete po XX kráte a nebo navedete na správné téma (Ty , Feret, Pali, Baryduke .....)

p.s. Tvá poslední věta
"Je čím dál víc lidí kteří by chtěli vše okamžitě , nejlépe zadara a aby jim to někdo nainstalovat ."
BY SE MI MOC LÍBILA :)
N8 Dark Grey,
Belle BaryDuke v1.6
Baryduke
Stříbrný člen
Přístroj: N8 + Samsung S5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Baryduke » 29 říj 2011, 09:16

1. Co maš za FW mi se stavalo u brandovaneho o2 že mi wifi blbla pořat se mito připojovalo k operatorovi i když jsem byl připojen přez wifi. Priorita připojeni v tom nehrala roli.
Ale opera mi šla nastavil jsem ta wifi a ok
2. Parkrat jsem zkošel se připojit k cizi wifi a pozadani kliče se to tvařilo jako kdy by klič byl spravny (byl jsem přlpojen) ale web nejel. Takže blby dotaz klič je dobry.
3. Zkus reset modemu (standartni nastaveni)

Ja mam použivam max zabespečeni včetně MAC filtru a vše jede.
Symbian Belle BaryDuke v1.6

Zpět na “Nokia N8”