Nokia n8 totálně plná pamět telefonu C

O Nokia N8
KATANO88
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8 Dark Grey
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia n8 totálně plná pamět telefonu C

Příspěvekod KATANO88 » 08 čer 2012, 14:50

Je tu ešte jeden spôsob ako to vyriešiť snáď to nejako pomôže ;)

LINK:

Kód: Vybrat vše

http://www.n8fanclub.com/2012/05/how-to-format-hard-reset-only-c-phone.html#more
190MB C:\ + 256MB RAM + 16GB E:\ + 32GB F:\ microSDHC = MOJA LÁSKA❤ツ
Fugas66
Pravidelný člen
Přístroj: adios Nokia.....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fugas66 » 09 črc 2012, 09:10

..zrušil jsem email učet v defautním email klientu a uvolnilo se mi neuvěřitelných 82MB!! I když byly všechny složky prázdné!!
Normálně používám profimail, ale pro možnost pohodlně odeslat cokoli z telefonu emailem jsem měl jeden účet nastavený v defaultním email nokia klientovy, který je stejně příšerný :roll:
Čekatel na sony xperia Z1 mini.
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 15 črc 2012, 03:35

To možná složky sice vypadaly prázdné, ale v systému jsi měl zcela určitě složku C:\Private\1000484b\Mail2 pěkně zaplněnou :geek:
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
StarWing42
Člen fóra
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod StarWing42 » 02 srp 2012, 04:25

Jak prosím vymažu ovi, Ovi Store, CNN Video, Nat Geo, E!, Movie Teasers a Social z nainstalovaných aplikací z céčka? :?: Jde to smazat díky X-plore?
Tyhle imbecilní nesmyslné zbytečnosti a jiné žerou hodně Megabajtů z paměti! :!: Jaktože má táta volných neuvěřitelných 160MB?
Z vlastních poznatků vím, že pokud máte více jak tři čtvrtě paměti plné (i 16GB mass storage), tak to jde s celkovým výkonem rychle z kopce.
Nedoporučui mít více jak 30 tis. obrázků v mobilu. Na céčku se dělají automaticky miniatury, kterých jsou tisíce. Už by konečně meli naučit Symbian ukládat miniatury na velkokapacitní a né na Céčko. Je to bída.
Škoda, že N808 má mizernou obrazovku srovnatelnou se 4 roky starými stroji, jinak bychom už na ni šetřili.
A 2. zkušenost: Nepoužívejte MicroSDHC karty, poněvadž Vám za pár měsíců odejdou a nepřečte je už ani počítač. Škoda tisíců nebo mnoha stovek Kč Samy od sebe jakoby se naformátovaly neznámým formátováním a do PC se nenačtou ani za nic. Raději Flashdisky.

P.S. Místo ušetříte třeba zmenšováním fotek dávkově nebo vymazáním cca 100MB kecacích řečiček v mnoha světových jazycích z aplikace Mapy (Francouzy, Angličáci a Němci tam mají mimo muže a ženu dokonce transky lol!).
Nikdy nenechejte Symbu nahravat do preplnene pameti tesne pred vybitim baterky.
StarWing42
Člen fóra
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod StarWing42 » 02 srp 2012, 04:32

Fugas66 píše:..zrušil jsem email učet v defautním email klientu a uvolnilo se mi neuvěřitelných 82MB!! I když byly všechny složky prázdné!! :roll:

Žádný email nemám zařízený už od počátku, takže se mne to netýká naštěstí. 300 SMSek mi taky tolik místa ještě nezabírá.
Nikdy nenechejte Symbu nahravat do preplnene pameti tesne pred vybitim baterky.
Pali
Zlatý člen
Přístroj: Nokia N8 Dark Gray
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pali » 02 srp 2012, 18:54

Prílohy mailu sa ukladajú tiež na C, takže raz za čas sa oplatí vymazať schránku a potom ju znova nastaviť.
Inak, tu je jeden program na mazanie ostatných jazykov v app ako SK, CZ, EN

Kód: Vybrat vše

http://smartmobil.sk/forum/viewtopic.php?f=3&t=16369
ICQ 440 418 069
lundgreen
Návštěvník
Přístroj: N97
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lundgreen » 06 zář 2012, 12:22

Zdravím, mám N97 a píše mi plnou paměť na C (volná 28kB) mám snad vše smazáno,v detailech paměti se dozvím u položky "další soubory" že zabírá 57 MB z 73MB celkové. Pak je tam 15MB aplikace SIS
Nevíte co je v té položce "další soubory"? co by se kde dalo smazat nebo jak s tím....
Děkuji moc za radu... už jsem z toho zoufalej a nevím si rady... a nechci přijít o zprávy a podobně....
Dík za radu
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 07 zář 2012, 10:54

"Další soubory" jsou bohužel způsob, typický pro ten interní zmetek a parodie na Správce souborů. Tímhle se obchází uživatelova potřeba plného přístupu do systému, proto neobdržíš detailní výpis, co zabírá enormní místo.
:arrow: SMS vykopíruj přes Nokia Suite do compu, pokud je jich hodně, jistě zabírají nemalé místo :geek: A ověř, kolik máš mailových účtů, příp. některé odstraň (když odstraníš schránku, účet zmizí pouze z tel.). Následně jdi do Správce aplikací, a podívej se, které z nainstalovaných apps, tedy téměř všechny běžné a hry, by bylo možné přeinstalovat na disk E:\ :geek: (Systémové utility, zamykací a speciální apps se zpravidla instalují automaticky na C:\, to nelze změnit). Obecně ovšem právě SMS a maily zabírají na C:\ největší místo...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia N8”