Fmobi a Swype

O Nokia N8
KatkaB
Nováček
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Fmobi a Swype

Příspěvekod KatkaB » 16 led 2013, 20:14

Ahoj. Potřebovala bych poradit. Včera jsem instalovala swype a telefon pak přestal úplně reagovat, když jsem chtěla odpovědět na sms. Jediné co šlo, tak bylo začít psát úplně novou zprávu (začít novou konverzaci). Po odinstalování zase smsky normálně fungují. Tak jestli máte nějaký odkaz nebo radu, co s tím. Děkuju. A můj druhý dotaz se týká fmobi. Využila jsem odkazu na těchto stránkách a stahla zřejmě nejaktuálnější verzi. Všechno bylo v pohodě, i češtinu jsem si tam nastavila. Akorát program vůbec nefunguje a háže to error. Co s tím? Děkuju moc za odpovědi, hraju si s tím celé odpoledne a už mě to vážně přestává bavit :D.. Katka
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Fmobi a Swype

Příspěvekod Adalbert72 » 16 led 2013, 21:15

Momentálně je opravený Swype dostupný na Nokia Beta Labs (po přihlášení Nokia účtem). Současně je nutno k této verzi stáhnout i její jazykové sady, které jsou dostupné tamtéž.

:arrow http://betalabs.nokia.com/trials/swype-for-symbian-2-0

:arrow: K tomu Fmobi: je ve Tvém vlastním zájmu napsat, JAKOU chybovou hlášku jsi obdržela, od toho se pak bude odvíjet i případná pomoc... Alternativním řešením je si app Fmobi zakoupit za několik málo peněz na Store, ta bude jistě funkční...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
Drakenosss
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia Lumia 1020
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Drakenosss » 17 led 2013, 15:20

díky za upozornění na funkční swype zkoušel jsem tu ruční opravu ale stějně to nefungovalo teď instaluju a snad to bude fungovat
my way: 3330,5130,5230,N8, now Lumia 1020
Adalbert72
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 17 led 2013, 18:13

Ruční oprava fungovala (spolehlivě ověřeno, musels udělat někde chybu), tedy té verze z Beta Labs, jestli jsi ji přeinstaloval verzí ze Store (jako můj kolega), tak samozřejmě oprava funkční nebyla a Swype nebylo možné ani spustit...
Drakenosss
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia Lumia 1020
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Drakenosss » 21 led 2013, 13:33

opravu sem udělal na te verzy z betalabs protoze jedine s tou verzi mi fungovala cestina. a dle návodu jsem postupoval a stejne pesek:( a ted po odinstalaci stareho swypu i cestiny sem nainstalil tuhle new verzy z betalabs i s cestinou a nefunguje mi to :( tak si rikam jestli ta oprava mi tam nezustala a ted se to hada mno uvidim az to pozkousim ted nemam cas uvidim vecer ;)
my way: 3330,5130,5230,N8, now Lumia 1020
Adalbert72
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 21 led 2013, 15:43

Oba soubory byly standardní součástí Swype, pouze byly upraveny tak, aby vydržely déle (posunulo se datum vypršení funkčnosti). Po odinstalaci by v tel. již být neměly, tak to ještě ověř. Já ten opravený Swype normálně přeinstaloval novou verzí, a Swype bez problémů na obou telefonech funguje.

Sice by to nemělo mít zásadní vliv, ale fakt máš předchozí v. Belle? V každém případě je smůla, že Ti to nefunguje, ale fakt mě nenapadá, čím by to mohlo být, s něčím se to v tel. možná pere...

:arrow: EDIT: na Nokia Beta Labs až na výjimky pochvalné komentáře, na All About Symbian News radí po odinstalaci předchozí verze restart telefonu...

Podívej se ještě po odinstalaci do C:\Sys\hash, jestli tam něco ze Swype zbylo, a případně to smaž...
KatkaB
Nováček
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod KatkaB » 25 led 2013, 11:10

Ahoj. Děkuju všem za reakce.. Obě aplikace fungovaly, až do dneška. Mám opět problém s fMobi.. Ta hláška, co to zase háže je Error! Facebook API returned 403 Forbidden. Koukala jsem tady na starší příspěvky a viděla jsem, že tento problém nemám jen já. Tak pokud někdo víte, jak to odstranit, budu ráda za každou radu. Zase :D . Ta aplikace je dobrá, tak bych jí ráda využívala dál. Děkuju, Katka
diamondking
Bronzový člen
Přístroj: Nexus 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod diamondking » 25 led 2013, 13:15

Mě to házelo taky, ale už to je OK...problémy snad měl dělat widget. Nainstaluj si nejnovější verzi fMobi 3.56. Zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.ulozto.cz/xM7uQFs/fmobi-v3-56-s3-anna-belle-signed-sis
Nexus 4 - Android 4.2.2 Jelly Bean

Zpět na “Nokia N8”