C: Paměť telefonu

O Nokia N8
KatkaB
Nováček
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

C: Paměť telefonu

Příspěvekod KatkaB » 15 črc 2013, 20:55

Ahoj. Koukala jsem na starší příspěvky, ale nejsem z toho moc moudrá. Už nějaký čas mám problém s pamětí C:.. Aktuálně mám jen 14MB. Všechno co šlo, tak jsem přesunula jinam. Zbytečnosti smazala. Zprávy mažu a emaily taky. Můžete mi prosím poradit, jak bych tu paměť mohla zvětšit? Děkuju.
Baryduke
Stříbrný člen
Přístroj: N8 + Samsung S5
Kontaktovat uživatele:

Re: C: Paměť telefonu

Příspěvekod Baryduke » 22 črc 2013, 20:35

Otázka co ti na c: zabírá místo.
Můžou to být aplikace z Nokia obchodu. (záleží jak máš nastaveno kde se mají aplikace instalovat)
Nebo aktualizace (Microsoft Apps 2.01 vyžaduje na C: 45 MB volného místa)
Fotky ,hudba atd

Pokud máš orginál FW tak tam je od novoty na c:malo místa.
Jak to vyřešit 1. Přejit na CFW kde je místa na C: daleko víc.
2. Zjistit co zabírá tolik místa -pomocí X-ploreru projit složky na C:
3. Zkusit trojhmat

Nebo zkus v Nokia Suite v PC ikonu zachraného kruhu a zde je kolik je místa na C: a možnost vytvořit místo.
Symbian Belle BaryDuke v1.6
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 22 črc 2013, 23:58

:arrow: Ověř nastavení instalací Nokia Store (ikona obličeje/předvolby instalace. Optimálně by mělo být zvoleno E:\ Velkokapacitní paměť ;)
:arrow: Odeber všechny emailové schránky, restartuj tel., a dej je vytvořit znovu (žádné maily nemaž :!: ). Synchronizace by se měla postarat o nějaké to volné místo.
:arrow: Vymaž cache Web browseru (Web/Nastavení/Soukromí/Vymazat privátní data/Všechna.
:arrow: Potud oficiální možnosti, s hacknutým přístrojem se dá ještě z disku C:\ odstranit 20MB zálohy na SW aktualizace, pokud nemáš plný přístup do systému, není možné takovou operaci provést...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
salatín
Člen fóra
Přístroj: lumia 950
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod salatín » 31 črc 2013, 19:25

Uvažujem nad prechodom na wp,konkrétne na lumiu 820.len neviem či aj pri tomto systéme sú problémy s pamäťou ako popisovala katka.uvažujem nad prechodom z n8 na lumiu 820 ale stále váham....

/Adalbert72: svůj dotaz směřuj do sekce, která se WP zabývá, nebo napiš Adminovi. Teď jsem měl jednu Lumii na přehrání SW, a kromě obecného údaje o využité paměti se nic dalšího zjistit nedalo, a myslím, že ani nedá.../

Zpět na “Nokia N8”