Držák na telefon

O Nokia N8
morca
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Držák na telefon

Příspěvekod morca » 05 led 2014, 16:29

Dobrý den,

chtěl bych si na mobil natáčet videa na mobil kde budu prezentovat (musím být schopen nastavovat polohu telefonu a natáčet ho o 90stupnů), ale jak jsem se koukal na držáky, tak se bojím, že většina z nich kameru zastíní, takže s nimi nelze natáčet. Máte nějaký nápad?

Děkuji

/Adalbert72: téma přesunuto :)/
NOKIA N8
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Držák na telefon

Příspěvekod šulda » 05 led 2014, 18:23

Držák je hodně široký pojem a nějak to nepobírám, máš zřejmě na mysli něco jako stativ? btw z jakýho důvodu (nejen ty) vytváříš extra témata tady když máš jasně danou sekci pro N8 :roll:
Musí se jen umřít.
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 06 led 2014, 05:11

:arrow: Pokud bys nechtěl "bastlit" na koleně, jako jakýsi Arab na YouTube (který prostě k N8 přilepil hmoždinku), tak nějaký tip je "ZDE" ;)
:arrow: Jinak stačí hledat, strejda Google rád pomůže: http://lmgtfy.com/?q=Nokia+N8+tripod

:arrow: Věřím, že to snad pomůže, v opačném případě bude nutno upřesnit dotaz :roll:
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
morca
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod morca » 07 led 2014, 00:49

Zdravím,

snažím se pomoci mé ženě která si pořídila Samsung SIIImini (nebo jak se "to" jmenuje :-) Ačkoliv se nejedná o Nokii, obrátil jsem se na Vás, protože jste mi vždycky pomohli a věřím, že mi poradíte i tentokrát.

Stativ nehledám, protože bych foťák potřeboval umisťovat "do vzduchu" a ne někam postavit, mám na mysli spíše něco takovéhoto:

http://www.applemix.cz/iphone/2745-univ ... cerny.html

Mám ale trochu obavy, aby výše uvedený držák byl schopen zůstat v nastavené poloze a neklesal když nebude na ničem stát
NOKIA N8

Zpět na “Nokia N8”