Baterie se rychle vybije

O Nokia N8
KatkaB
Nováček
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Baterie se rychle vybije

Příspěvekod KatkaB » 06 bře 2014, 18:42

Ahoj. Mám na vás zase dotaz :). Dnes ráno jsem nabíjela telefon na 100% a po pár hodinách v práci koukám, a mám jen zhruba 50% baterie. S telefonem jsem x hodin nic nedělala.. No a pak to šlo rychle dolů. Mám aplikaci Battery monitor a podle ní většinu vyplácalo pozadí telefonu. Tak se chci zeptat, jestli s tím nemáte někdo zkušenost, popř. jak bych to měla řešit. Jestli koupit novou baterii apod. Děkuju moc. Katka
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Baterie se rychle vybije

Příspěvekod Adalbert72 » 07 bře 2014, 01:47

Battery monitor jsem také používal, než jsem zjistil, že také pěkně "žere" baterii. Místo něj je lepší a poměrně šikovná aplikace Battery Info, případně QooBattery (obě jsou ve formě widgetů).

Jinak příčin může být více, namátkou:
1. již slabší baterie
2. neukončené připojení k internetu (potřeba ukončit manuálně v aplikaci "Správce spojení")
3. nastavená velmi častá frekvence nějaké synchronizace (Email, Mail for exchange, Počasí, spuštěná GPS atd.)

Ta slabší baterie se mi ovšem jeví jako velmi pravděpodobná. Pokud bys tomu chtěla přijít na kloub, bylo by třeba pomocí nějakého lepšího Taskmana (JbakTaskman/Best Taskman/Handy Taskman), zjistit, jaké procesy jsou v přístroji spuštěny, a který případně zabírá větší místo. Ten by pak mohl být zodpovědný za rychlé vybití baterie.
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia N8”