Nezobrazování kontaktů v konverzaci

O Nokia N8
Marxinka
Návštěvník
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Nezobrazování kontaktů v konverzaci

Příspěvekod Marxinka » 23 črc 2014, 13:20

Dobrý den,

vlastním Nokii N8 a mám problém s kontakty v sms konverzaci - místo jména se mi objevují pouze telefonní čísla. Telefon jsem resetovala do továrního nastavení, přičemž asi den konverzace fungovala jak má, ale pak se problém znovu objevil. Můžete mi, prosím poradit, co s tím?

Děkuji, Markéta
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazování kontaktů v konverzaci

Příspěvekod Adalbert72 » 23 črc 2014, 22:59

Pouze ( :!: ) máš-li zálohu veškerých Kontaktů, doporučuji pak odstranit všechny Kontakty z přístroje, a nahrát je do přístroje znovu. Mělo by pomoci.

:arrow: Zálohu lze vytvořit i vykopírováním na Velkokapacitní disk (E:), popř. Kartu (F:), a to v cestě Kontakty/Volby/Označit více položek/Volby/Označit vše/Kopírovat vizitku/Do jiné paměti (zde lze zvolit příslušný disk). Soubor kontaktů se pak bude nacházet podle zvoleného disku v !\Others\Contacts.

:arrow: Lepší by ale bylo použít původní zdroj všech Kontaktů, a tento nakopírovat pomocí aplikace Přenos dat (Nastavení/Připojení/Přenos dat), popř. přenést všechny Kontakty via Bluetooth...

:arrow: Tip: nemáš čistě náhodou naistalován ESET pro mobily? Ten totiž zmíněný problém způsoboval. Pokud ano, neplatí výše zmíněný postup, a pouze jej odinstaluj +restart telefonu, AV pro S^3 potřeba opravdu není. Symbian ^3 má ve svém neštěstí alespoň výhodu proti masově rozšířenému Androidu, že je i kvůli dobrému zabezpečení systému pro výrobce virů málo perspektivní...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
Marxinka
Návštěvník
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazování kontaktů v konverzaci

Příspěvekod Marxinka » 24 črc 2014, 17:04

Hledala jsem na internetu nějaké info týkající se mého problému a narazila jsem na fórum, kde řešili právě Eset, který jsem také měla. Vymazala jsem jej, restartovala tel., ale problém přetrvával. Udělala jsem to, co jste mi poradil a zatím konverzace běží tak jak má. Děkuji moc za rady :)

Zpět na “Nokia N8”