Nokia N8 problemy

O Nokia N8
trafo
Návštěvník
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Nokia N8 problemy

Příspěvekod trafo » 28 úno 2016, 01:37

Z niceho nic telefon nejde preinstalovat pomoci Nokia Suite. Nejde se prihlasit k uctu nic.
Prestala fungovat aplikace youtube, nejde ani nikde najit.
Nelze stahnout z OVI store Angry birds, call recorder, EZ spot, vsechny tyto aplikace
jsem si kupoval. Co je to prosim za bordel? Kdo mi vrati penize za zakoupene
aplikace? Misto OVI store kde bylo spousta dobrych aplikace tak to odkazuje
na nejaky sigma store kde vubec nic neni....Nedavno od tama zmizel i Viber.
Muze nekdo pomoc? Nokii N8 mam moc rad a rad bych ji pouzival i dal, ale
se vsema aplikacema co jsem tam mel.
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Nokia N8 problemy

Příspěvekod Adalbert72 » 10 bře 2016, 23:40

S nynějším stavem jistě není spokojen žádný bývalý skalní user, ale bohužel došlo k situaci, která předtím v mobilním dění neměla obdoby :roll: Ovšem: stačilo sledovat (alespoň z povzdálí) dění kolem Nokia a Symbianu, aby člověk věděl, že:

a) byl cirka před rokem ukončen OVI Store a nahrazen Opera Store (kde tvoří většinu aplikací hry nebo v podstatě nepoužitelné smetí). Podobně byla nedávno ukončena možnost SW Updatu via Nokia Suite a Over The Air. Jedinou možností tak zůstává flash FW.
b) existuje náhrada v podobě tzv. Applist http://applist.schumi1331.de/, kde se ale nachází zlomek původních aplikací, je to však lepší, nežli nic, že :)
c) zakoupený placený obsah spojený s uživatelským účtem ukončením podpory jednoduše zanikl :!: Pochybuji ale, že by se chtěl někdo soudit, prosoudil by víc (a velmi pravděpodobně prohrál, protože to jistě mají právně ošetřené :twisted: ), než by byla faktická cena investovaná do nákupu mobilních apps.
d) instalační soubory jednotlivých zakoupených aplikací šlo zálohovat (instalačka šla vyjmout/kopírovat z dočasné složky a uložit). Řadu aplikací lze ale stále sehnat na Webu, strejda Google (rád) pomůže.
e) namísto YouTube je na Applist CuteTube 2, což je více než plnohodnotná náhrada, neboť videa lze na rozdíl od předchozího YT klienta ukládat do přístroje ;)
f) kolem Symbianu se toho už moc neděje (téměř nic), doporučuji se poohlédnout po novém přístroji s jiným OS/jinou platformou.

Poznámka pro případné stížnosti: jsem normální uživatel, s Nokií jsem neměl/nemám pracovně nic společného :roll:
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia N8”