N8 neplatný certifikát

O Nokia N8
Barush
Návštěvník
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

N8 neplatný certifikát

Příspěvekod Barush » 20 zář 2017, 09:32

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co dělat když mi můj přístroj hlásí neplatný certifikát?
Mám v telefonu Symbian Anna, verze softwaru 025.007 (datum verze 2001-09-16). Bohužel mi nejdou stáhnout žádné aktualizace ani se připojit na Nokia Suite. Telefon vlastním kolem 6 let a zatím vše fungovalo bez problémů, až posledního půl roku snad a déle nastaly problémy.
Berte prosím ohled že jsem pouze běžný uživatel co s telefonem umí léty praxe zacházet ale nejsem žádný technický guru.
Děkuji
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

N8 neplatný certifikát

Příspěvekod Adalbert72 » 23 říj 2017, 23:19

Už jsem chodím velmi málo, proto reaguji až nyní :roll: Neplatný certifikát je moc široký pojem, asi nemá smysl se o tom šířeji rozepisovat, protože veškerá podpora Nokia N8 (SW Updates, Nokia Suite etc.) byla již před jistou dobou (zirka 12/2015) ukončena. To to ovšem nebrání používání telefonu, ačkoli s jistými omezeními...Nemaje křišťálovou kouli, můžu se jen domnívat, že máš patrně na mysli problém s certifikáty při prohlížení webu. To v zásadě rovněž nevadí, jde o to, že v přístroji jsou nainstalovány jiné certifikáty, než ty, které se dnes aktivně používají. Pokud máš ovšem na mysli problém s certifikátem při instalaci tzv. nepodepsaných aplikací, kvůli výše zmíněnému existuje už jedna jediná cesta: tou je tzv. hack telefonu...

-Adalbert72-
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia N8”