Nováček

O přístroji Nokia N95
Alldem

Nováček

Příspěvekod Alldem » 31 led 2011, 14:09

Zdravím,
chtěl bych poprosit všechny co mají N95 jako já,aby sem hodily užitečné věci co by se normálnímu člověku mohly hodit v začátcích užívání N95,myslím tím aplikace pro normálního uživatele,hry,hudba,filmy.Je to pro mě nový telefon a navíc ho mám v anglickém jazyce(zakoupen v Anglii).Jestli jde nějak přidat čeština do jazyků telefonu,prosím jak.Jinak mám problém s GPS,nahrál sem si z OVI mapy a nainstaloval do telefonu,ale při zapnutí navigace mi to najede na ČR,nevyhledá ani s podporou operátora mou pozici(ani doma,ani venku mimo budovy) a za chvilku se sekne a nejde nic dělat.Telefon je starý asi 2 měsíce.Za odpovědi děkuji,s pozdravem Honza.
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Nováček

Příspěvekod šulda » 02 úno 2011, 02:51

Co je to obyčejný uživatel? Mám v práci kolegu který si koupil N95 8GB a svého času za něj dal 15litrů. Do telefonu si nikdy nic nenainstaloval, nedal hudbu atd. Jediný na co ho používá jsou hovory, sms a foto. Ví že má OS ale nepoužívá ho, tomu já říkám obyčejný uživatel a tudíž by ti ani nic nenabídl, natož doporučil a tady by skončila první část tvého postu. Ty chceš aby ti někdo poradil jaké máš používat aplikace na filmy, muziku atd.? Pokud to myslíš jak píšeš tak od toho je sekce s aplikacemi. Každý by měl být svůj a používat to co chce. Já radím toto - tohle fórum je plný aplikací a všeho kolem OS tak jdi a vem si z něj to co ty chceš. Není to jen o N95 ale o OS. Co se týče češtiny tak se koukni :arrow: viewtopic.php?f=98&t=6108 a pro navigace je zde taky sekce tak to běž řešit tam. Nevíme jakou verzi aplikace Map máš a jaké mapy jsi nahrál do telefonu (kompatibilita).
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™

Zpět na “Nokia N95”