Nokia N9 - Obecná diskuze

O multimediálním počítači N9 s operačním systémem MeeGo
Alesh11
Člen fóra
Přístroj: Nokia X7 Dark Steel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia N9 - Obecná diskuze

Příspěvekod Alesh11 » 26 říj 2011, 16:54

Možná takový hloupý dotaz, ale jak si nastavím profily podle svého? Vím, jak ho aktivovat, ale nastavení je pro mě záhadou. Nebo je to tak, že profil TICHO je prostě ticho, profil PÍPNUTÍ mě telefon upozorňuje jen pípnutím a jen profil VYZVÁNĚN9 si můžu nastavit jak chci?
A myslím, že je to vše ještě nedotažený. Displej není citlivý, jak jsem býval zvyklý u X6 nebo N8, odezvy taky nic moc. Taky mi chybí alfanumerická klávesnice. Na QWERTZ sotva napoprvé vyplním mailovou adresu při nastavování účtu (obraz se nepřeklopí nadlouho). Mailové zprávy se nesynchronizují se servrem. A taky, když připojím telefon k PC kabelem, všechna ostatní zařízení v USB se odpojí (zkoušeno na 4 počítačích).
Docela málo muziky za takový prachy:-(
Tak snad se dočkáme nějaké aktualizace, kde mouchy trochu vychytají..
Evidence
Zlatý člen
Přístroj: iPhone 5S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Evidence » 26 říj 2011, 17:18

Přesně tak, zvonění si můžeš nastavit jen u jednoho profilu. Displej je o dost citlivější, než na E7, nebo 700. QWERTZ na displeji mi obecně moc nevyhovují a souhlasím. Napsat SMS za chůze je fakt peklo.
Nejspíš máš něco špatně nastaveného, mně funguje vše bez problémů, dle stejného nastavení jako na E7.
To USB vypadá podezřele, ten telefon nebude úplně v pořádku.
myNokia.cz - můj svět, moje Nokia
Rusnak-COBRA
VIP člen
Přístroj: BB Z10, N950, N9, E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 26 říj 2011, 17:57

tiez si myslim ze ten fon mas divny, vibracna odozva velmi presneho dotykoveho displeja je uplne super, a to usb je uz fakt divocina.
Kazdopadne s alfanumerikou mate pravdu, no a mne velmi chyba radio. Pouzivam ho kazdy den...
ZBIERAM MOBILY - akekolvek - PRIDAJTE SA
http://facebook.com/MuzeumMobilov
martinb
Člen fóra
Přístroj: N9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martinb » 26 říj 2011, 20:34

Ahoj lidi, chci si N9 koupit, a měl bych na vás pár dotazů. Jak je telefon hlasitý při hovoru a jak je hlasitý z reproduktoru, třeba při sledování filmu? A taky taková blbost, jakým způsobem chodí doručenky sms? Ta alfanumerická klávesnice mi teda taky bude chybět, jsem na ni zvyklý psát. Ale ta se tam snad bude dát časem doinstalovat, on ji nikdo vymyslí :-) A ještě jedna věc, nikdo to zatím neukázal, když zamknu display na obrazovce notifikací, tedy tam kde jsou zprávy, a pak ho odemknu, tak se mi zobrazí zase ta stejná obrazovka nebo automaticky ikony aplikací? Díky za odpovědi.
Evidence
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Evidence » 26 říj 2011, 20:54

Jednou jsem telefonoval bez sluchátek, byl jsem v centru a neslyšel jsem téměř nic, s hlasitostí je na tom hůř než E7. Od té doby telefonuji pouze se sluchátky, které u N9 jsou a jsem nadmíru spokojený. Reproduktor je celkem hlasitý, na filmy v klidném prostředí postačí.
S alfanumerickou klávesnici bych to tak neviděl, dost pohybuji že by ji někdo udělal.
po odemknutí se zobrazí na té stránce, kde jsi ho zamknul.
martinb
Člen fóra
Přístroj: N9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martinb » 26 říj 2011, 21:15

Super, díky moc.
Rusnak-COBRA
VIP člen
Přístroj: BB Z10, N950, N9, E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rusnak-COBRA » 27 říj 2011, 15:30

virtual keyboard na S60v5 si niekto pamatate? to by nebol problem spravit aj sem, predpokladam, ktora by sa presunula nad qwerty, alebo dokonca editovat to v systeme celkom pod rootom. horsie by to ale bolo so slovenskym slovnikom, neviem ci by bol nejaky free, alerbo ci je vytiahnutelny nejak z niecoho, trebars z XT9 alebo tak. ale je skoro nad tym uvazovat, na to sme mali pani, spravit to :)
ZBIERAM MOBILY - akekolvek - PRIDAJTE SA
http://facebook.com/MuzeumMobilov
Fernie
Pravidelný člen
Přístroj: Motorola Milestone 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fernie » 27 říj 2011, 19:27

Imho alfanumerika z S60V5 by tam sla bez nejakych vetsich obtizi, snad. Ohledne slovniku bych byl spis skepticky, myslim, ze free neni, ale muzu se mejlit...
Mam hlad...
matestube
Pravidelný člen
Přístroj: Lumča 800 Black
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod matestube » 28 říj 2011, 11:40

Ahoj mám možnost ji koupit asi za 9000kč novou je na ní už hodně věcí hry aplikace atd. nebo mám vzít radši E7?
Evidence
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Evidence » 28 říj 2011, 12:03

Těžká otázka, podle toho co využíváš. Jedinou aplikaci, kterou postrádám je Office. Hry nějaké jsou, ale rozhodně jich není tolik co na S^3.

Zpět na “Nokia N9 - MeeGo”