Nokia N9 - Obecná diskuze

O multimediálním počítači N9 s operačním systémem MeeGo
Brembo
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia N9 64GB Black
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia N9 - Obecná diskuze

Příspěvekod Brembo » 13 říj 2013, 20:14

Sory,ale ked takzvanému mobilnému telefonu robí problém to,na čo bol vyvinutý a je to i jeho prioritou-hovory,tak nič vístižnejšie než šmejd ani nie je !
1000jaro

Příspěvekod 1000jaro » 14 říj 2013, 22:10

ma vela nedostatkov.nezvlada zakladne veci.tiez sa velakrat neviem dovolat,aj ked je signal.navi ma stale problem s gps.uz viac do takeho fonu bez podpory nepôjdem
bitpowers
Člen fóra
Přístroj: N9, IPhone6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bitpowers » 15 říj 2013, 23:17

Tak opravdu nevím co máte s telefonem, ale určitě uvedené důvody chyb nejsou způsobeny vlastním softwarem.

Navigace s GPS funguje perfektně s aktivací satelitů do 15s a vypínání telefonu při hovoru nebo se nelze dovolat bývá většinou způsobeno špatnou sim, pokud jsi na signálu.

V jednom máš pravdu, že telefon má spoustu nevyřešených chyb, ale který telefon je i dnes nemá.

Také bych přivítal opravit některé chyby, ale i bez nich se obejdu. Mám skutečně možnost porovnávat a někdy bych IP5 hodil o stěnu, i když je v některých situacích lepší. S jednoduchým ovládáním se doposud s N9 nemůže porovnávat žádný os a žádný telefon.

To je můj názor a určitě nejsem sám. Tento názor nezmění ani konec podpory ze strany Nokie.
N9 64GB White PR 1.3, IPhone6 16GB IOS 8
1000jaro

Příspěvekod 1000jaro » 17 říj 2013, 07:30

Pri navigacii zahlasi„strata signalu gps“,potom ho nenájde . Musim vypnut a zapnut navi a o chvilu je to zas
htcjirka
Moderátor
Přístroj: 925, 830, 930, 950XL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 19 říj 2013, 10:21

Tezko rict takto na dalku,muze to byt HW razu ci nejak sw nakopnuto.Osobne jsem N9 pouzival celkem dlouho,stale ji mam v supliku na pamatku a takove problemy jsem nemel,ani s poslednim FW.
MOBILNÍ WINDOWS - NEJRYCHLEJŠÍ A NEJSTABILNĚJŠÍ OS NA TRHU
1000jaro

Příspěvekod 1000jaro » 30 říj 2013, 13:28

nevie niekto,ako je to s hotspotom?pocitac sa pripojí ,ale tablet Samsung s androidom nenajde siet
SomeSpecial
Nováček
Přístroj: N9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod SomeSpecial » 16 led 2014, 16:24

Ahoj, nestává se vám někomu že vám přijde zpráva od někoho koho máte uloženýho pod jménem a zpráva se vám zobrazí od nějakého čísla a nebo se zobrazí jako že vám ji poslal úplně někdo jinej? Nevim jak to vyřešit napadnul mě jedině flash telefonu, ale k tomu potřebuju Nokia Care - ten jsem si stahnul na uloztu a pravděpodobně nefunguje. Už jsem si telefon pár krát feshoval ale ted mi to nejde. Mohl by mi někdo poradit kde stahnout opravdu funkční Nokia Care nebo nahrát instalačku třeba na ulozto? Zkoušel jsme i reset telefonu a nepomohlo to. Díky za radu
Aaron
Nováček
Přístroj: Nokia N9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aaron » 23 led 2014, 00:16

Čaau, nevíte o aplikaci nebo postup příkazů v terminálu na úpravu swipe na zavírání aplikací? Chtěl bych upravit gesta :) odspoda zavírat aplikace a ze shora aplikaci dát na pozadí. Do stran by to nic nedělalo :) Jestli někdo něco ví tak budu hoooooodně vděčnej :) Prosim fakt aspoň jednoho co ví :) ulehčí mi to práci a myslim, že i ostatním lidem. Klidně zaplatím když to bude placená aplikace :) ale rád bych úpravu přes terminál, aby mi neběžela aplikace na pozadí a nedrbal nebo neměl telefon pomalejší reakce :)
Aaron
Nováček
Přístroj: Nokia N9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Aaron » 23 led 2014, 17:31

jak vidím, tak asi všichni přešli na Samsung s androidem. Nikdo tu už asi neni... kdyby někdo o tohle téma ještě škobrtnul mám další dotazy.

Jak upravit telefon, aby v seznamu lidí nebyl facebook? chci jen lidi z telefonu ale chci být i dostupnej na facebooku... Ale sere mě načtení všech kontaktů v seznamu a nemůžu hned projíždět komu zavolat...

A další věc... je vůbec nějaký trojhmat na n9? 4 dny se mi aktualizuje hudební knihovna a nebaví mě to... předtim sem to tam házel po albách a měl sem to do hodiny hotový ale nedávno sem si všiml, že z 260 písní mi telefon zobrazuje jen 50... ale 3 gb to normálně zabere... myslím si, že pořádnej reset telefonu by to vyřešil... jak mojí aktualizaci, rychlost, tak i hudební knihovnu.
Brembo
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia N9 64GB Black
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Brembo » 29 led 2014, 22:02

skus zálohovat telefon a v menu nastav továrenské nastavenia. Tento systém má niekedy závady,ktoré nie je možné vysvetlit a odstráni ich jedine komplet reset.

Zpět na “Nokia N9 - MeeGo”