Koupě mobilu

petr2565
Návštěvník
Přístroj: Nokia
Kontaktovat uživatele:

Koupě mobilu

Příspěvekod petr2565 » 12 lis 2011, 23:32

Zdravím - už se blíží vánoce a já jsem chtěl novej mobil ... a tak bych od vás chtěl nějaké doporučení - chtěl bych aby měl mobil cca - Bluetooth , sluchátka , foťák , paměťovku , a připojení na wifi .. jakje mobil by jste s těmito funkcemi doporučily ? :?: nějak okolo 6 až 7 tis. Kč
krtas
Bronzový člen
Přístroj: Lumia 920,Lumia 1520
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě mobilu

Příspěvekod krtas » 13 lis 2011, 10:13

Novinky od Nokia se symbianem belle Nokia 500,700...atd jsou velmi pěkné a vybavené,nicméně nevím proč u foťáku není autofocus,mám E7 bez autofocusu od dubna a ještě jsem se nenanučil s tím fotit abych udělal pěknou fotku,kdybych si měl v současnosti vybrat,tak bych trochu pošetřil a koupil N8,záleží jak moc foťák využíváš.Druhá varianta je počkat ,pošetřit na Nikii Lumia,já osobně hned jak bude v prodeji zajdu do nokia store a podívám se jestli to za něco stojí.Člpověk by měl zvážit nač telefon potřebuje pak kupovat.Nokia 500-701 jsou dobré i baterka už má trochu lepší výdrž,navíc mají symbian belle a jsou vybaveny technologií NFC,jen ten autofocus,ale nejlépe skočit do obchodu nokia a zkusit si ji,třeba překvapí.

Zpět na “O Symbianu všeobecně”