Bankovní aplikace pro Symbian

marecek.ch
Nováček
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Bankovní aplikace pro Symbian

Příspěvekod marecek.ch » 12 led 2012, 00:32

Hoj všem, v poslední době se všechny banky předhánějí v tom, že uvádějí na trh bankovní aplikace pro chytré telefony. Nevím jak vy, ale nikde jsem moc nezaregistroval, že by se chystali bankovní aplikace pro Symbian. Velice mě to mrzí, protože si myslím, že takových uživatelů je hodně, kteří by to využili. V posledních dnech mě nasrala ČSOB a PS, která na můj dotaz ohledně toho, zda aplikaci pro Symbian alespoň připravuje, odpověděla, že to nemají v plánu... To se opravdu Symbian stává okrajovou záležitostí? Co si o tom myslíte? Nemělo by se to změnit?
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Bankovní aplikace pro Symbian

Příspěvekod Adalbert72 » 12 led 2012, 06:28

Co na to říct :roll: Bankovní app se nahrávaly na starších tel. přímo na SIM, při přechodu na novější tel. jsem to zrušil. Jinak nevím jestli je to dobře nebo špatně, že Symbian je v tomhle opomíjený - ale internetové bankovnictví je zrovna u Androidu předmětem častých útoků různé mobilní havěti (viz spousta článků na Webu). Symbian je mnohem lépe zabezpečený, a kradení potvrzovacích kódů by zde asi bylo nepoměrně těžší, ale (hloupá) móda je halt taky móda :evil:
A Android + iOS asi představují pro bankovní ústavy jediné perspektivní OS :mrgreen: No, alespoň těm se Symbianovým tel. nikdo jen tak nevybílí konto...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “O Symbianu všeobecně”