Samovolné vypínání telefonu, Symbian

lord_bodom
Člen fóra
Přístroj: Lumia 925, HTC One X
Kontaktovat uživatele:

Samovolné vypínání telefonu, Symbian

Příspěvekod lord_bodom » 25 led 2012, 18:00

Zdravím všechny. Mám takový dotaz ohledně Nokií. Mám N8ku a sem tam se mi stane (cca 1x za 2 měsíce) že když telefon vyndám z kapsy tak je vypnutý. Nesváděl bych to na N8ku přímo, páč můj předchozí telefon X6ka to taky dělala. Proto se ptám zda se to někomu také stalo. Myslíte že je možné že se to v kapce nějak odemkne a vypne?? Stávalo se to u starých Nokií typu 3210 atd... kdy sem slyšel hodně lidí co nadávali, že furt nevědomky někomu zase volají z kapsy :-) Máte někdo podobnou zkušenost s novými Nokiemi?
Pali
Zlatý člen
Přístroj: Nokia N8 Dark Gray
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné vypínání telefonu, Symbian

Příspěvekod Pali » 25 led 2012, 18:10

Mne sa jedine N8 sama reštartovávala od PR 1.0 až po Annu. Teraz pri Belle sa mi to nestalo ani raz :).
Aby sa mi N8 sama vypla sa mi nestalo ani raz. Nosím ju v púzdre, možno aj to pomáha, ale zas nemala by sa tak ľahko sama odomknúť a vypnúť (pokiaľ je zablokovaná). Prípadne skús ju zablokovať heslom a už by sa nemala vypnúť sama, pokiaľ to nie je HW problém.
ICQ 440 418 069
lord_bodom
Člen fóra
Přístroj: Lumia 925, HTC One X
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lord_bodom » 25 led 2012, 18:25

To heslo určitě zkusím díky. Mě práve zaráží že to není první Nokie co mi to udělala. Ale asi se něco stát v té kapse musí, páč jinak se mi ještě nestalo aby se mi vypla jak ta N8 tak i X6 (nošení v bundě). Je to záhada.
neomek
Člen fóra
Přístroj: C7-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod neomek » 15 úno 2012, 18:49

No mě to až do Belle má C7-00 nedělala, teď v nepravidelných intervalech provádí samovolný restart (cca 1x týdně). A to i v případě, že na teelfon vůbec nešahám, leží na stole a provede restart...
Pali
Zlatý člen
Přístroj: Nokia N8 Dark Gray
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pali » 15 úno 2012, 19:58

Máš ofiko Belle? Ako si ho tam nahrával? Spravil si komplet formát a full flash?
ICQ 440 418 069
neomek
Člen fóra
Přístroj: C7-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod neomek » 15 úno 2012, 23:18

Pali píše:Máš ofiko Belle? Ako si ho tam nahrával? Spravil si komplet formát a full flash?

Ahoj, oficiální CZ telefon a update jsem prováděl normálně přes Nokia Suite. Zkoušel jsem i přeinstalovat a dělá to úplně stejnou neplechu. prostě co 4 dny restart. To by mě vážně zajímalo, co by to mohlo způsobovat.
Formát se mi z jistých důvodů nechce provádět (mám špatné zkušenosti s jinými telefony na s^3).
Možná zkusím zajít do nokie, ať poradí, jinak vážně nevím

Zpět na “O Symbianu všeobecně”