zapnutí aplikace po spuštění telefonu

Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: zapnutí aplikace po spuštění telefonu

Příspěvekod Adalbert72 » 05 říj 2013, 13:01

CallSafe je za drobný peníz ve Store, a placená verze Autostart umí. Mazelock, tedy ten od ThinkChange (Číňani), v System Settings má možnost Autostartu rovněž. SMS Timer nepoužívám, ale tady by se tedy JBak Taskman zřejmě hodil.

:arrow: Co se JBak Taskmana týče, tak plně funkční byl ještě na Anče, na Belle už některé věci bohužel nefungují (hodiny, restart, ukončit problémovou aplikaci). Není to samozřejmě důvod ho odinstalovat.
:arrow: O možnosti Autostartu v něm vím dávno, spíše jsem využíval funkci “Ukončit po startu“, jak jsem ale zjistil, není na to v Belle úplný spoleh.
Bakunin navíc své stránky úplně zrušil (nebo mu vypršela platnost), takže po ukončení vývoje pro Symbian už nevyvíjí ani pro Android...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: zapnutí aplikace po spuštění telefonu

Příspěvekod šulda » 05 říj 2013, 13:20

Hodiny a restart je nepodstatná věc, ukončení jakékoliv apps mi funguje i ukončení po startu, jak na několika CFW tak na OF i na aktuálním co mám v telefonu kde sem si udělal jen pár úprav. Bez JBT by byla má E7 jen poloviční :mrgreen:

morca>> Moc se toho hacku bojíš a že není důvod nechceš pochopit, používej tedy telefon jako uživatel Nokie s tím co umí a nestěžuj si ;)
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™

Zpět na “O Symbianu všeobecně”