nokia c7-00 totalni bezmoc

Nový Symbian v Nokia N8, E7, C6 a C7
ccm31
Návštěvník
Přístroj: nokia C-7
Kontaktovat uživatele:

nokia c7-00 totalni bezmoc

Příspěvekod ccm31 » 11 črc 2012, 17:05

Dobry den, od kamarada jsem ziskal nokii c7 stim ze si chtel koupit stejne novej telefon a kdyz ji rozchodim tak si ji muzu nechat... rovnou k veci.. kdyz telefon zapnu vse bezi idealne az do nabehnuti na hlavni plochu, pote se telefon zacne restartovavat a nejde snim delat vubec nic, kdyz ho pripojim k pocitaci chova se jako vypnuty. kdyz ho zapnu bez sim karty v offline modu tak funguje naprosto normalne. zkousel jsem preinstalovat software v nokia suite to se ovsem zhruba tak v 90% sekne a napise mi to ze jsem odpojil telefon od pocitace, trojhmat nereaguje nebo ho delam spatne a bezpecnostni heslo neznam ( pokusim se jeste zjistit, protoze je zmenene).. opravdu me uz skoro nic jineho nenapada co jak zmenit, zarucni list mam takze toto je posledni pokus pred reklamaci, tak doufam ze mi poradite at tam nemusim chodit :) dekuji moc :)
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: nokia c7-00 totalni bezmoc

Příspěvekod Adalbert72 » 11 črc 2012, 17:28

Já bych to asi zkusil flashnout přes Navifirm/Phoenix (návod i programy zde máme), pokud by se to ovšem podařilo... Podle mě tam bude něco s HW, ale ten flash by teoreticky třeba mohl vyjít...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “O Symbianu Anna a Belle”