C7-00 přerušená aktualizace Belle

Nový Symbian v Nokia N8, E7, C6 a C7
Piejtro
Návštěvník
Přístroj: C7-00
Kontaktovat uživatele:

C7-00 přerušená aktualizace Belle

Příspěvekod Piejtro » 29 led 2013, 13:40

Zdravím, nedaří se mi stáhnout novou aktualizaci Belle na C7čku. V přístroji se mi objevila hláška, že je k dispozici nová aktualizace Belle. Dal jsem ji v přístroji stáhnout, vše probíhá v pořádku, až do okamžiku, kdy se objeví hláška "telefon se nyní restartuje"... V ten moment zamrzne a už s ním nehnu. Svítí jen spodní tlačítka, obrazovka je černá. Po vyjmutí baterie(jinak jej opět nezapnu) se objeví hláška "chyba systému", ale přístroj pracuje normálně. Aktualizace stažená není. Přes Nokia Suite v PC mi zase, při pokusu o instalaci aktualizace, vše běží až do kroku 3., kdy se objeví "příprava instalace", ale vzápětí se objeví chybová hláška, že "přístroj byl odpojen od USB". Po cca 2s se automaticky zase připojí,ale po kliknutí na intalování se zase odpojí a tak to jde pořád dokola. Poradí prosím někdo? Reset přes *#7370# jsem už také zkoušel,ale bez výsledku. Díky za případnou radu.
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: C7-00 přerušená aktualizace Belle

Příspěvekod Adalbert72 » 29 led 2013, 16:48

Není zřejmé, zda aktualizuješ z Anna » Belle, nebo z Belle » Belle Refresh. V každém případě se pokus aktualizaci stáhnout pomocí nástroje "Správce přístroje".
:arrow: Nejsnazší cesta: vyťukej *#0000#, následně Pravá kontextová klávesa » Volby/Zjistit aktualizace. Pokud budeš mít i nadále problémy, nahrál bych tam tu aktualizaci pomocí Navifirm/Phoenix.
:arrow: Protože se Nokia chystá uzavřít neautorizovaný přístup k FW Repository, doporučuji Ti si v případě zájmu z Navifirm svůj FW stáhnout do nejpozději 31.1. Pak nikdo netuší, jak to reálně bude s dostupností FW balíků, a dokud se nenajde alternativní postup, FW zřejmě dostupný kvůli Elopovi nebude :twisted:
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
Piejtro
Návštěvník
Přístroj: C7-00
Kontaktovat uživatele:

Re: C7-00 přerušená aktualizace Belle

Příspěvekod Piejtro » 29 led 2013, 17:21

Mam nainstalovanou Belle 111.030.0609. Ze spravce jsem to jiz zkousel, zel bezvysledne. Zkusim jeste dalsi uvadene varianty. Diky za radu.

Tak pomocí navifirmu jsem stáhl vše potřebné,ale problémy mi dělá aplikace phoenix, nechce najít připojený telefon. Už mě žádné varianty nenapadají, dokonce Nokia Suite jsem odinstaloval,ale pořád nic. Někde jsem něco nevypnul,ale nevím kde, co a jak. Poradíte?

Zpět na “O Symbianu Anna a Belle”