Belle, wifi a Ovi obchod

Nový Symbian v Nokia N8, E7, C6 a C7
servisak
Návštěvník
Přístroj: c7-00
Kontaktovat uživatele:

Belle, wifi a Ovi obchod

Příspěvekod servisak » 24 bře 2013, 11:27

Ahoj, po instalace Belle Refresh na telefonu C7 skoro spokojenost, ale ...
Mám problém s wifi. Nemám mobilní data, mám je zakázané přímo na SIM. Využívám jen wifi připojení. Internet mi jde, jde i Youtube, tzn. že všechno co jde přes internetový prohlížeč funguje. Ale pokud chci použít jakoukoliv aplikaci, která potřebuje přístup na net, dostanu v levém horním rohu hlášení "Mobilní data vypnuty.Žádná dostupná připojení" . Přitom wifi je připojena. Zkoušel jsem to na Ovi Store, Shazam, CNN ... - všude stejné. Mám ofiko telefon O2. Nechci provádět žádné kompletní přeinstalování - teda pokud to nebude nutné :-) . Je to problém telefonu, Belle, nebo operátora? Že by mě nutil k zakoupení mobilních dat ? :-) Díky za každou radu
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: Belle, wifi a Ovi obchod

Příspěvekod šulda » 24 bře 2013, 12:05

Opové jsou parchanti (my jim to dovolujem) ale s tímhle nemůžou mít logicky nic společného. Píšeš o problému s WiFi, kde je když ti spojení funguje a v poho serfuješ, problém je podle mě jinde (opět málo informací). Připojení v prohlížeči potvrzuješ pro WiFi nebo se připojuje automaticky? Co máš nastaveno jako výchozí připojení v Síťových cílech?
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
servisak
Návštěvník
Přístroj: c7-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod servisak » 24 bře 2013, 13:26

Takže postupně :-)
V Síťových cílech mám jen Internet>>1 přístupový bod>>svoji domácí wifi. Jiné přístupové body nemám ( i když jsem je tam měl , tak to bylo stejné). Když zapnu wifi, najde mi to sítě>dám připojit k té mé> připojeno. Až sem to vše funguje.
Když jsem připojen předem na wifi (postup viz nahoře) mohu serfovat přes prohlížeč, ale nemohu využívat žádnou jinou aplikaci (OVI, Shazem, a pod) Serfování je bez problémů. Aplikace hází chybu popsanou minule.
Když nejsem připojen přes wifi, nemohu ani na internet - hláška že chybí připojení.
Tak POZOR :-) Teď mě políbila můza a na základě tvé reakce jsem šel hledat "výchozí připojení" - netušil jsem, že to tam někde je schované. Takže jsem našel, označil aktivoval a jede to !! Díky za nakopnutí :-) Už wifi jede !
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 24 bře 2013, 14:59

Ale já nejsem můza :mrgreen: Na to výchozí připojení sem tipoval 95% a pokud by byl detailnější popis hned, bylo by jasno na poprvé ;)
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™

Zpět na “O Symbianu Anna a Belle”