CFW pro n8 v. 022.014 -Symbian ANNA Final v.1

O všem, co se týká FW dotykových telefonů
FeReT
Moderátor
Přístroj: N8 -CFW leaked-904
Kontaktovat uživatele:

Re: CFW pro n8 v. 022.014 -Symbian ANNA Final v.1

Příspěvekod FeReT » 30 srp 2011, 11:43

lidičky já osobně nedoporučuji používat aplikaci Ovi pc suite. Jsem Tak trochu konzervativec a mám rád přehled co se s čím děje. Proto stále pro svoji n8 používám standartní nokia pc suite. Používám jej pro tvorbu a obnovu zálohy a jinak vlastně na nic. Pokud chci kopírovat z telefonu na pc a obráceně tak využívám totalcommander nebo salamander spolu s pluginem Nokia FS.
V jednoduchosti je síla a Ovi mi připadá jako moloch, který je jen graficky vyšperkovany.
Chcete-li projevit podporu, můžete tak učinit na ČÚ: 670100-2204346934/6210
renek
Zlatý člen
Přístroj: GALAXY S4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod renek » 30 srp 2011, 11:50

Koficek píše:A ikdyž bych teda vše zvládl, jak si vrátím zpět do telef. mé zálohované věci . . . To je ta záloha, co se mi uloží v PC do Dokumntů, jo?
Fakt dík za pomoc. . .

Pokud mas pametovou kartu, jako ze predpokladam ze mas, tak ti staci udelat zaloha v telefonu, ale nezalohuj nastaveni to by ti pak pri navratu delalo neplechu. Pak se ti na karte vytvori slozka Backup. no az pak budes mit flash hotovej tak das jen obnovit ze zalohy a je to. Zaloha se dela ve slozce Kancelář/Spr. souborů/Zálohovat a obnovit
SAMSUNG Galaxy S4
Koficek
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Koficek » 30 srp 2011, 12:09

A pokud kartu ještě nemám ? :-)

Jinak kde se zálohuje jsem už našel (blbá ENG. , se hledá hůř, když neumím)
Radar
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8, LG P920
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radar » 30 srp 2011, 12:36

renek píše:
:!: Telefon s timto CFW je plne funkcni bez omezeni. :!:
Pokud ma nekdo problem s funkcnosti, pak at prvne hleda chybu u sebe, jeste jednou si precte postup a nestresuje ostatni.

Já věřím tomu, že spousta lidí nemá žádný problém a vše funguje jak má, ale tohle fórum je tu snad od toho, aby, pokud někdo nějaký problém má, tak ho interpretuje, aby se našlo nějaké řešení... Já třeba vím naprosto jistě, že jsem žádnou chybu při náhrávání firmwaru neudělel.. problém může být v simkartě.. operátorovi, nebo nějakém softwaru... popřípadě může být i chyba v samotném telefonu, již jednou jsem ho reklamoval z důvodu, že nenačítal satelity. Proto se přece ptám, jestli se někdo s něčím podobným nesetkal a evidentně setkal.. a třeba někoho napadne nějaké řešení... To není žádné stresování...
renek
Zlatý člen
Přístroj: GALAXY S4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod renek » 30 srp 2011, 13:09

Radar Nic ve zlem.
V tom mas jiste pravdu , ze forum tu je od toho aby se druhym poradilo, ovsem od toho ze ti neco nefunguje (a byla to zrejme vada uz i v originalnim FW) neni toto tema. Jestli ctes ze to tu lidem bez problemu funguje, pak se musis pidit po jine pricine a treba i hledat podobne tema a mozna odpovedi dostanes. Tohle tema je primarne o CFW a pripadny problem s flashem prave tohoto CFW nebo pripominky, ale ne ze ti urcita funkce nebo aplikace nefunguje.
Potom tu akorat "desis" lidi, kteri by si treba radi CFW flashly, ale diky takovejm problemum co sem ani nepatrej to neudelaji. Ale to nejsi jenom ty. ;)
Ja osobne i feretem jsme vcera vyresily dva problemy s udajnou nefunkcnosti neceho v CFW a ono se to prave CFW ani netykalo a pritom stacilo jen trochu premyslet. Pak je tu takovych zbytecnosti padesat stranek a uplne zbytecne.
SAMSUNG Galaxy S4
Radar
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8, LG P920
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radar » 30 srp 2011, 16:03

To nebylo ale mým úmyslem... Já jsem za ten firmware vděčnej a ty Feretovy jsem vyzkoušel všechny a jsou skvělý a každému je mohu jen a jen doporučit, já bych na to neměl trpělivost, tak si s tím softwarem vyhrát.... ale právě, že v té minulé verzi 14... mne začal zlobit ten problém s neodpojováním... pak Feret udělal upgrade a vše šlapalo jako hodinky... bez sekání a restartů... A pak jsem flashnul Annu a problém je zpět... naprosto totožný.. Právě z tohoto důvodu jsem položil můj dotaz... a jsem toho názoru, že sem i patří... Bohužel, jsem odpověď nenašel ani zde a ani na jiných forech... proto bych potřeboval nakopnutí, jak ten nepříjemný problém řešit... A omlouvám se, pokud jsem někoho odradil... opravdu to nebylo mým úmyslem...
martkawa
Pravidelný člen
Přístroj: Sony Z3 compact
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martkawa » 30 srp 2011, 16:03

to Feret a Renek.Máš sice pravdu,že v 70% je to většinou problém mezi počítačem a židlí.Ale také jste do této chvíle neopravili chyby v návodu v prvním příspěvku.Po rozbalení se musí soubor jmenovat RM596.Červený soubor tam být může a nemusí.Phoenix neni bezproblémový program.Takže poslední body nemusí proběhnout úplně hladce.
Problém výskytu nefunkčního připojení k netu,vyřešen nebyl.Mě pomohl úplný restart(nevim proč mě to nenapadlo vyzkoušet hned),ale u někoho pomohl až další flash.
Ale jinak pochvala pro Fereta,protože po jeho úpravách je to fakt paráda.
díky a jen tak dál
Koficek
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Koficek » 30 srp 2011, 16:20

Tak nevím, stáhl jsem vše jak píšete, a asi při 8.kroku v druhé fázi mě to nepustilo dál.
Hláška : Neither DP1.0 nor DP2.0 was found for Product, or the Product cannot be identified.

Je to u toho kroku jak jsem zadal RM-956, Flashing - Firmware Update, a vedle Product Code jsem klikl na ty 3 tečky - Výsledek ta hláška. Prosím o pomoc laikovi :-( Děkuju
deglaser
Pravidelný člen
Přístroj: Galaxy S2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod deglaser » 30 srp 2011, 16:32

Na 7 strance mas napsanou cestu kam to vlozit.
Samsung Galaxy S2 Root
zdeeenas
Návštěvník
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zdeeenas » 30 srp 2011, 17:31

Díky za vysvetleni flesnuti a zprovozneni Anny!Díky moc postupoval jsem dle navodu a vse v poradku!

Zpět na “Firmwary dotykových telefonů”