CFW Belle N8-FeReT v2.0-oficiální verze -2.3.2012

O všem, co se týká FW dotykových telefonů
jaydoo
Bronzový člen
Přístroj: N8 BaryDuke v1.6
Kontaktovat uživatele:

Re: CFW Belle N8-FeReT v2.0-oficiální verze -2.3.2012

Příspěvekod jaydoo » 08 bře 2012, 11:44

Tak som sa včera konečne dostal k verzii 2.0
Super, zdá sa mi rychlejšia, ako 1.2. Konečne som pochopil, čo je to s tými hláškami o pripojení :) Tak som hned použil tu upravu na "Vypnuti hlášení sítě při připojování".
Neviem, ale prist na chuť tomu TAP modu /volakedy to Feret pouzil aj na N97, tam som to vdety tiež skúšal/
Teraz som chorý doma, telefon lezi na posteli, tak to nevadi, ale v robote a beznom pohybe to sa bude asi stále zapínať display, mam radšej, ked viem, že je zamknutý, tak toto asi zmenim. Ale dám mu čas :)
N8>N97mini>E51>N95>N80>N70>6630>6600>7650>8210..
Radar
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8, LG P920
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radar » 08 bře 2012, 12:37

Tap modu jsem na chuť nepřišel, na odemykání displaye používám proximity sensor. strčím do kapsy, zamkne se, vyndám, odemkne se. Jinak jsem s firmwarem spokojený, až na nějaké maličkosti, ale to není zas tak zásadní....
Naposledy upravil(a) Radar dne 08 bře 2012, 13:13, celkem upraveno 1 x.
4bluedragon
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 4bluedragon » 08 bře 2012, 12:42

inak ide vam prejst z obox stran okolo obxodnika v hre DH na feret verzii 2.0? (na verzii 1.1 pada hra) pokracovanie v: viewtopic.php?f=115&t=14688&start=60 ...bol by som rad, keby ste tam prispeli, je to fajn hra
CFW feret v.1.1
ice.bc
Pravidelný člen
Přístroj: N8 Green
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ice.bc » 08 bře 2012, 13:12

Taky FeReTa neodsuzuji za těch pár šotků,zůstávám stále u verze 1.2.Věřím,a zároveň si v klidu počkám,že verze 2.1 bude vychytaná a pak zase flashnu :-)Nicméně ve verzi 1.2 nemám s ničím extraproblém,jediný,na co pořád nemohu přijít je užzmiňované občasné zvukové upozornění ,,něčeho na něco,, :mrgreen:
renek
Zlatý člen
Přístroj: GALAXY S4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod renek » 08 bře 2012, 13:58

ice.bc píše:Taky FeReTa neodsuzuji za těch pár šotků,.....

Paneboze ctete po sobe co to obcas nekteri pisete? Jaky neodsuzuju nebo odsuzuju, na takovou vec by clovek ani nemel pomyslet. Tady je clovek, ktery se snazi vsema moznyma prostredkama trochu vylepsit a upravit FW kdyz uz ten kdo ho tak trochu nedoladil (nokia) se na to vykaslal, a furt se tu nekdo dohaduje o tom jak a co je spatne, misto toho co by napsal to či ono by bylo dobre aby v CFW fungovalo tak nebo tak. Je jasne, ze kazdy pouziva ruzne app a ty se mohou pripadne v CFW chovat jinak, ale to predem tvurce CFW nemuze vedet jelikoz treba zrovna tu urcitou app nepouziva. Toto vlakno je tu hlavne taky od toho, aby tu kazdy napsal co by mu vyhovovalo a pokud to bude nazor vetsiny a bude to mozne, tak to feret jiste zacleni do CFW, preci by nedelal zamerne neco co nefunguje a nebo o co vetsina nestoji. Navic CFW ktere vytvari je tu hlavne pro jeho potrebu a podle toho jej delal a plus pro nas je, ze se s nama rozdelil, ale neni to clovek, ktery primarne tvori pro druhe za mzdu a tudiz neni vubec na miste od nekterych zde na foru, si stezovat, ze je cfw spatny a nedoladeny, ale jak uz jsem psal, tak dat spis podnet zda by se dalo to ci ono zmenit. Stezovat nebo nadavat by clovek mel na toho jehoz produkt si koupil a ten vykazuje nedostatky.
Ja tento CFW mam a k tomu s jakyma app pracuju a k cemu ho vyuzivam je proste 100%ní a nemam zadnou vyhradu.
SAMSUNG Galaxy S4
Radar
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8, LG P920
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radar » 08 bře 2012, 14:17

Mně by zajímalo, jak vyřešit to nezobrazování textu ve správci souborů ve většině temat... jedno z mála kde to funguje je Evolve. Pak se mi nedaří zprovoznit patch pro blikání led, nebo blikání tlačítka menu v prípadě zmeškané události, ale řeším to zvukově reminderem... S další věci bych potřeboval poradit... když píši SMS, tak mi najednou display pohasne, že není skoro vidět co píši a pomůže jen zamknutí a odemknutí, ale za chvíli opět pohasne, automatické řízení mám vypnuté a jas nastavený na třetinu... Děkuji..
ice.bc
Pravidelný člen
Přístroj: N8 Green
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ice.bc » 08 bře 2012, 14:25

Milý Renku,
sice nejsem ,,zlatý člen,,,to ale neznamená,že nevím,co píšu.
Jelikož tu někteří mají komentáře,jakoby právě CFW od FeReTa odsuzovali,proto já reaguji tak,jak reaguji.Nikdy nic není dokonalého,ani já,ani ty :-),nicméně člověk má právo upozorňovat na chyby,ať už jde o fw telefonů přímo od výrobce,nebo od nějaké dobré duše,jako je FeReT.Proto ale tvrdím,že kvůli těmto chybám nikoho,tedy ani fereta neodsuzuji,jako někteří tady.Ikdyž má verze 2.0 nějaké šotky, jsem rád za to,že používám jeho verzi 1.2,která je pro mne mnohem lepší,než originál.A pokud bude další verze zase více vychytaná,těším se a zkusím ji.
Takže ještě jednou,nebyla to žádná narážka na FeReTa,apd... ;)
hanni
Člen fóra
Přístroj: N8 Blue
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hanni » 08 bře 2012, 16:53

waranoid píše:Můj poznatek k widgetu počasí:
Nová verze, kterou sem FeReT umístil, neukazuje správně ikonu aktuálního počasí. I v noci ukazuje den. Takže jsem ji odinstaloval a vrátil se zpět k widgetu, který je integrován v CFW, ten chodí korektně. Bohužel po odinstalaci toho nového je pak v seznamu ruský popis.

Možno neukazuje správne ikony, ale je to prva verzia widgetu počasia, ktorá mi funguje. Škoda, že je ten widget čierny a škoda, že zostáva stále visieť pripojenie k netu.

Ináč, čo sa týka CFW, ja osobne šlapem ešte na neoficiálnej verzii 4.2 a nemám s ňou absolútne žiaden problém. Je mi jedno, či je to oficiálna verzia Belle, alebo nie. Nepredpokladám, že tam boli nejaké zmeny vo funkčnosti, skôr sa ladil spôsob updatu.

A ešte mám odkaz pre nespokojných a frflajúcich...skúste si ten CFW urobiť samy a potom zistíte, čo to obnáša. Ja som kedysi dcére dával do už urobeného českého CFW pre N 5230 slovenčinu, trvalo mi to 3 dni a asi 20 flashovaní, kým ten FW stabilne fungoval v slovenčine. Takže ja skladám pomyselný klobúk pred FeReTovými CFW...drobnosti, ktoré mi nevyhovujú si doladím sám ešte pred flashovaním a som plne spokojný ;)
CFW Belle N8-FeReT v2.0 s malými vlastnými úpravami
Mildessek
Člen fóra
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mildessek » 09 bře 2012, 09:31

Ahoj lidičky,
chci také pochválit FeReTa za skvěle odvedenou práci a hlavně, když jsem měl problém tak se mi snažil vždy být nápomocen.

A dotaz do budoucna (asi předčasně), ale jak to vidíš FeReTe do budoucna? Další by měla následovat Carla a ta už si vyžaduje minimálně 1GHz procesor. To s naší N8 nerozjedem, nebo zamýšlíš něco jiného. Vím je to předčasné, ale jen mne zajímá jak to vidíš ty.
FeReT
Moderátor
Přístroj: N8 -CFW leaked-904
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod FeReT » 09 bře 2012, 10:01

uvidíme s čím nokia opravdu přijde i když co mi opravdu na ní vadí je, že v svých tzv vlajkových lodí nemá podporu. Zatím se vždy ukázalo že vlajková loď nedostala žádný nový Fw ale telefon mnohem starší ano. Myslím že podobně se vykašle i na náš telefon a pojede dal. Bohužel je to taková dnešní doba jen velká komerce a spotřeba. Takže už pomalu koukám po novém telefonu který nahradí tento a bude mít hlavně podobné parametry nebo spíše lepší. Jakmile bude něco na světě Tak stejně cekam na ohlasy a zkušenosti pak většinou jdu do toho a pak předělávám. Rozhodně však zatím ani náhodou windows a Android.
Chcete-li projevit podporu, můžete tak učinit na ČÚ: 670100-2204346934/6210

Zpět na “Firmwary dotykových telefonů”