E7 CFW NOKIA BELLE WILD FRESH - william_netbox & Druss81

O všem, co se týká FW dotykových telefonů
Pali
Zlatý člen
Přístroj: Nokia N8 Dark Gray
Kontaktovat uživatele:

Re: E7 CFW NOKIA BELLE WILD FRESH - william_netbox & Druss81

Příspěvekod Pali » 25 úno 2012, 21:06

Mal by som pár nápadov na vylepšenie v ďalšej verzii:
Posielanie súborov sis/sisx cez vstavaného správcu súborov.
Čítanie celého disku C.
Ekvalizér.
Reštart v menu vypínacieho tlačidla.
Odstránenie hlášok pri zapnutí Wi-Fi, BT v offline režime, prechod do offline režimu.
ICQ 440 418 069
Druss81
Bronzový člen
Přístroj: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Druss81 » 25 úno 2012, 21:14

te nrežim offline a hlášky čo sú s ním spojené, je problém, funguje iba BT, posielanie súborov vyskúšam, čítanie celého disku myslíš aby si vide lv správcovi súborov sys zložky? Alebo ako to myslíš? Reštart je tam aplikácia, ale cez Tweaks sa dá nastaviť aby bol aj pod tlačítkom on/off... Napíš, pozrieme na to
Pali
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pali » 25 úno 2012, 21:32

No ten mod čo číta systémové zložky v správcovi súborov.
Tak ten reštart by bolo dobré pridať do menu vypínacieho tlačidla, je to tak pohodlnejšie.
ICQ 440 418 069
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 26 úno 2012, 01:50

Já měl ještě drobet problém kvůli tomu fontu, když sem si ho změnil pomocí FontZoomer tak se mi nespustil ani jeden ze dvou PDF prohlížečů, NSRreader a Eaglepdf. Zkusil sem ještě AR 2.5 a ten se sice spustil ale nefungovalo vše jak má. Po zvolení default fontu ve FZ vše OK takže FZ šel ven a složka fonts s písmem do C:\resouce, snad už to bude vše.
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
diamondking
Bronzový člen
Přístroj: Nexus 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod diamondking » 26 úno 2012, 06:30

Jj FZ dělá pěkný maras...po nainstalování a změně fontu /Nokia Pure/ mi přestaly jít Narozeniny, OVI obchod, Facinate...vypadá to jako kdyby to něco dělalo s QT. FZ jsem odinstaloval a zase všechno funguje.
Nexus 4 - Android 4.2.2 Jelly Bean
Hellfire-Ferry
Bronzový člen
Přístroj: Nokia Lumia 900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hellfire-Ferry » 27 úno 2012, 15:41

Tak si představte, že jsem si nainstaloval aktualizaci firmware (Microsoft Apps) a po restartu se mi písmo změnilo na to defaultní. Tolik mi to nevadí (mrzelo mě, že u původního nebylo jednoduché číst např. RSS čtečku apod.), ale docela mě to překvapilo. Dále chci moc poděkovat za nové widgety Soc.sítě - to mě vážně velmi potěšilo. :-) Rychlost systému je velmi dobrá a přestože mám využito plno obrazovek, tak necítím zpomalení - vážně skvělá práce. Jak se však tady již psalo - otravuje mě neustálá hláška o připojení wifi. Brouzdám webem a několikrát to okno na mne vyskočí a je to celkem otravné.
Nokia Lumia 900 White Nokia CZ
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 27 úno 2012, 20:41

O změnách vzhledu po instalaci MA sem už četl a dokonce prej nějaký změny vzhledu zůstanou i po odinstalaci takže to asi nebude aktualizace jen tak nějaká, no však to známe když to dají dva pacoši dohromady :mrgreen: To okno připojení WiFi nějak nevnímám, jen sem ho tuhle poslal do prd*** páč sem přes něj neviděl jestli začalo stahování v cute Tube, takže mi tak nějak moc nevadí, jen mě občas pěkně ser* :mrgreen:

Edit>> Nechtěl sem kolem toho fontu mudrovat ale tušil jsem že za změnou fontu na Nokiáckej bude složka 10003a16, nainstaloval jsem tedy MA a skutečně se ve složce po restartu klasicky vytvořila podsložka lfonts se souborama fontů NOKSCHRSANSRLF.ttf, NOKSCHRSANSSBLF.ttf a NOKSCHRSANSTTLSMBLDLF.ttf což se mě osobně hodí, ale to z MA bude asi jediný :mrgreen:
Musí se jen umřít.
Pali
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pali » 27 úno 2012, 21:12

Akurát sa pokúšam rozchodiť Nokia Obchod, pri inštalovaní súboru 6a to napíše, že je súbor poškodený, čo s tým? Predchádzajúci nainštalovať išli...
//EDIT: Tak som to rozchodil tým, že som potom použil vlastnú inštalačku 3.22.053, ale aj tak mi je záhadou prečo to nešlo...
ICQ 440 418 069
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 27 úno 2012, 22:08

Nokia kvelb mě netrápí, sem rád že ho v telefonu nemám :lol: Experimentoval sem s tím MA a fontama, výsledek byl takovej že mi nešla spustit ani jedna Opera, říkám si klid hochu, zatím si ten balík z první strany na uložto stáhneš z interního zmetka NWEB. Kua jak tuhle srač** může někdo používat :roll: kopírování je víc jak na exkrement a sosání ještě horší, jak říkám, používání NWEB je masochizmus. K témacu CFW, pánové asi jste ho udělali dobře páč sem s telefonem za tu dobu udělal tolik bejkáren a ani jednou to nevyplivlo "Chyba systému" nebo že to mám odnýst do servisu :lol:
Musí se jen umřít.
Hellfire-Ferry
Bronzový člen
Přístroj: Nokia Lumia 900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hellfire-Ferry » 29 úno 2012, 20:16

Mám takový menší problém. Mám nainstalováno pár her a aplikací (cca. 20) a včera jsem si nainstaloval FontZoomer a změnil si písmo a po restartu se mi objevila hláška, že nelze dokončit instalaci a mám ji znovu dokončit. Jenže bohužel vůbec nevím o co se jedná. Pak stačí najet do kalendáře nebo SMS a mobil se na minutu sekne. Pak vše funguje zase jak má - skvěle. Ale po každém restartu je to samé a odinstalování aplikací trvá šíleně dlouho. Nevíte v čem může být chyba? Nechci zatím dělat hardreset či snad trojhmat. Děkuji za případné rady.
PS: Nikdy dříve se mi to nestalo a neměl jsem potíže. Mám pocit, že je to tím FontZoomerem, ale ten jsem si již odinstaloval a písmo mám zpět klasické od Nokie.
Nokia Lumia 900 White Nokia CZ

Zpět na “Firmwary dotykových telefonů”