E7 CFW NOKIA BELLE WILD FRESH - william_netbox & Druss81

O všem, co se týká FW dotykových telefonů
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Re: E7 CFW NOKIA BELLE WILD FRESH - william_netbox & Druss81

Příspěvekod šulda » 29 úno 2012, 20:36

Hellfire-Ferry píše:Nechci zatím dělat hardreset či snad trojhmat.

V tomhle nevidím rozdíl :mrgreen: FZ dělá v tomto CFW neplechu ale měl sem s ním problém i v OFW takže to nebude chyba autorů CFW. To "že nelze dokončit instalaci a mám ji znovu dokončit" bude zřejmě v tom že byla na E: nainstalována aplikace a na C: už nemá své soubory. Neformátoval jsi C: bez E: nebo nevracel do zformátovánýho či flashnutýho telefonu nějakou zálohu?
Musí se jen umřít.
E7 Belle Refresh 111.040.1511 Hacked™
Hellfire-Ferry
Bronzový člen
Přístroj: Nokia Lumia 900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hellfire-Ferry » 29 úno 2012, 20:55

šulda: No, trojhmatem si uděláš v telefonu prázdno. Hardresetem jen příjdeš jen o aplikace, ale kontakty apod.zůstanou (pokud vím :D). Nic jsem s ním právě nedělal. Jen jsem tohle nainstaloval. Ani nevím o jiné aplikaci, která to mohla způsobit. Max. tedy udělám trojhmat. Uvidíme.
Nokia Lumia 900 White Nokia CZ
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 29 úno 2012, 23:12

Nebudu ti odporovat ale na hardreset mám svůj názor, hard - proto, že smaže vše z paměti C:, trojhmat udělá to samé, jen spolehlivěji a lze jej použít i u telefonu který nelze zapnout. Info co je zde na fóru je podle mě zcela! zcestné a divím se že na takovém fóru je, nedivím se zmatenosti neznalých :roll: Podle zdejších informací vezmu např. N97, navolím kód *#7370# a nepřijdu viz citace o data? Z odpuštěním hovadina, už od 3rd :roll:
Administrator píše:Obnovit základní nastavení.
U starších mobilů dojde k obnovení továrního nastavení, novější 5th a Symbian 3 provede reset všech nastavení, ponechává však kontakty, zprávy a ostatní uživatelská data beze změn.
Vhodné pokud přístroj vykazuje nestabilitu, restarty, nelze spustit aplikace.
Rozhodně proveďte zálohu dat, po restartu nikdy neobnovujte ze zálohy nastavení, pouze uživatelská data, jinak může se mobil chovat stejně jako před obnovou

1. Zadej na klávesnici *#7370# nebo vyhledej v menu položku Obnovit standardní nastavení.
2. Zadej bezpečnostní kód.
3. Mobil se restartuje
4. Nastav mobil znovu jako po koupi

Jak je možné že jsem teď vzal N97, navolil kód *#7370#, po zadání bezpečnostního kódu a restartu je třeba zadat čas, region a veškerá! data z paměti C: jsou fuč? (pro pana Administrátora, data = kontakty, poznámky, kalendář, aplikace atd. Měl by sis urovnat pojmy a hlavně významy kódů co který provádí, btw název malý formát mě opravdu pobavil už tenkrát, formát je formát a malý je holt malý, z bodu č. 4 vycházej).
No a k věci, máš CFW a začít hned formátem je podle mě zbrklý. Píšeš že problém nastal při používání FZ, tenhle pacholek v Belle hodně zlobí ale po navrácení písma do default většinou problémy zmizí. Než jsi odinstaloval FZ tak jsi v něm napřed zvolil default fontu?
Musí se jen umřít.
Hellfire-Ferry
Bronzový člen
Přístroj: Nokia Lumia 900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hellfire-Ferry » 01 bře 2012, 00:50

šulda: Díky za rady, ale problém je vyřešen. Byla to aplikace 4x5 (Menu). Když jsem telefon připojil k Nokia Suite, tak se mi objevila hláška, že se něco chce nainstalovat, či instalaci aplikace úplně zrušit. Dal jsem tedy zrušit a zkusil udělat reset a zatím vše funguje opět tak, jak má. Přesto moc díky za rady. :-)
Nokia Lumia 900 White Nokia CZ
šulda
Zlatý člen

Příspěvekod šulda » 01 bře 2012, 10:02

Takže instalátor a s resetem jsme zase v ........ Restart - stejně jak u PC vyp./zap. A zkus hádat co je Reset :mrgreen: To už je jen pokus o vtip s reakcí na to jak jsou lidi zmateni a mateni :wink: U tel. se Symbianem jsem zatím tlačítko Reset nenašel :mrgreen:
Musí se jen umřít.
Shifty1426
Člen fóra
Přístroj: Nokia E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Shifty1426 » 04 bře 2012, 11:01

Potrebuju pomoooc :(. Ted jsem si flashnul mobil, a napsalo mi to ze mam neplatnou simku. Pritom predtim normalne sla, i na jinym mobilu jde. Nevi nekdo, co jsem udelal blbe?

Jeste jsem tam zkusil vratit origo belle, a dela to to same :(.

Jeste detail, telefon se ted porad restartuje. A wifi ukazuje chybu systemu.
Druss81
Bronzový člen
Přístroj: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Druss81 » 04 bře 2012, 12:46

Ot: pred flashom si urobil formát kapacitky (najlepšie po pripojený k PC)? trojhmat (je odporúčaný aj pred flashom)? Po flashi si urobil trojhmat? A z obnovy neobnovuj nastavenia, ostatné môžeš
Shifty1426
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Shifty1426 » 04 bře 2012, 13:01

Format pri vyplim mobilu jsem udelal, trojhmat taky pred i po a neobnovuju vubec nic :(. Jeste si rikam, ze predtim jsem flashoval jinej mobil, a poprve mi to udelalo error, tak je dost mozny, ze jsem se preklikl a naladoval tam FW z jejiho mobilu ( vim debilni chyba), ale ani to tam nezaclo nic kopirovat, tu chybu to vyhodilo hned na zacatku.

Vim jsem trotl, vubec jsem si toho nevsiml :(.
Druss81
Bronzový člen
Přístroj: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Druss81 » 04 bře 2012, 13:15

tak flashni ešte raz a vyskúšaj čo to urobí potom
Shifty1426
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Shifty1426 » 04 bře 2012, 13:17

Uz jsem zkousel nekolikrat, i jsem stahnul v navifirmu tu verzi z nokia care suite a i jiny CFW. Vzdy jse predtim delal format a trojhmat a trojhmat jeste potom.

Vzdycky s to restartovava, nejde wifi ( chyba systemu) a hlasi nepodporovana sim, nebo tak neco.

Zpět na “Firmwary dotykových telefonů”