Nokia Black Bele Core | Feature Pack-WD1 | RD: 22.3 | E7-00

O všem, co se týká FW dotykových telefonů
william_netbox
Člen fóra
Přístroj: HTC Desire HD/One X
Kontaktovat uživatele:

Nokia Black Bele Core | Feature Pack-WD1 | RD: 22.3 | E7-00

Příspěvekod william_netbox » 26 bře 2012, 11:54

Nokia Black Bele Core | Feature Pack-WD1

:arrow: Originální vydání: Symbian Belle v.111.030.0609
:arrow: CFW vydání: Nokia Black Bele Core | Feature Pack-WD1
:arrow: Tvůrci: william_netbox & Druss81
:arrow: Datum vydání CFW: 22.3.2012
:arrow: Pro typ přístroje: Nokia E7-00

Zdravím Vás přátelé po skoro měsíční regenerační dovolené za velkou louží :)

Jelikož čas plyne jako voda a je tu konečně jaro :) přinášíme Vám společně s Drussem (alias Devil1995) asi nejrozsáhlejší a nejpracnější verzi CFW co kdy v naší dílně vznikla :roll:

:!: Jelikož jsem si s kolegou všiml, že zde na fóru začíná být takový divný mrav s CFW (zahrneme to všeobecně ať nepodotýkám na jednotlivé články či jednotlivce apod.) vyhrazujeme si právo na to, že z technických důvodů neuvedeme rozpis změn v seznamu, ale jen Vám zde CFW představíme cirka v pár větách.
Ti z vás kdo Fórum a příspěvky s CFW sledují možná pochopí o co se jedná... Nezlobte se ostatní, ale více méně to jinak asi už nepůjde...:!:

:arrow: Nově sestavená verze "Nokia Black Bele Core | Feature Pack-WD1" přináší v první řadě opravené ač né bugy, ale po zkušenosti otravné hlášky z předchozí verze CFW a některé další "nazveme to hrubky". "Podotýkám, že je to update od předchozí verze". V další řadě se nám v menu zobrazí jiný barevný vzhled mediálních složek. Do dalších úprav byly zahrnuty widgety. Zde se doplňovali updaty, opravy, jejich technické vlastnosti a překlady. Ve složce média naleznete nově aplikace Video a Foto editor, oficiální vydání Belle poslední verze a zásadní změnou prošel Video přehrávač a "hudební ekvalizér". Hlavním zásah v CFW je rozložen po technických prvcích CPU, GPU, Ram a baterie. Technickou úpravou prošel i fotoaparát, ve kterém je současně nastaven max. možného vylepšení.
Nově je doplněno celkem 16mb technických updatů a cirka 25mb doplňků...
Např. na E:/ naleznete složku "Aplikace" - z ní můžete nainstalovat Nokia Obchod poslední verze bez jakýchkoliv problémů a dalších nutných instalací doplňků. Ve složce naleznete další aplikace z dílny Nokia + poslední vydání map z betalabs a batery monitor CZ by já :)
V poslední řadě v galerii máte na výběr hned z 56 vestavěných tapet a v profilech kompletně na výběr z nových melodií, efektů, jedno schéma a pře upravené písmo Nokia Pure.

Po technickém testování verze se mi podařilo telefon udržet naživu necelých 49 hodin s daty a GPS + volání... Ovšem na wifi je to stále mizerné, telefon se dokáže vycucat i s úsporou za nějakých 16 hodin...

Celkem sečteno a podtrženo... Telefon je opět o něco živější, zajímavější a po technických úpravách i stabilnější s jeho životností...

Kód: Vybrat vše

Cz verze:
http://uloz.to/xRCzJmz/nokia-black-belle-core-cz-verze-release-date-22-3-2012-rar

Cz verze s En klávesnicí:
http://uloz.to/xkKBdG1/nokia-black-belle-core-cz-en-keyboard-verze-release-date-22-3-2012-rar

SK verze:
Připravuje se

SK verze s En klávesnicí:
Připravuje se

!!! Před flashem si udělejte jen manuální zálohu souborů z mass memorky a kompletně smažte mass memorku (nejlépe při vypnutém mobilu v připojení jako flash pamět, odstrantě veškré složky Private, resource atd...) a trojhmat. - Po flashi samozřejmě ještě jednou trojhmat...!!!
Naposledy upravil(a) william_netbox dne 26 bře 2012, 18:01, celkem upraveno 3 x.
Nokia Black Belle Twin | Feature Pack WN-2
vrieger
Člen fóra
Přístroj: Nokia E7-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Black Bele Core | Feature Pack-WD1 | RD: 22.3 | E7-00

Příspěvekod vrieger » 26 bře 2012, 14:04

tak panove, velka chvala... Moje E7 potrebovala novy FW jako sul... Telefon je krasne rychly, pismo perfektne... Hodne me potesil uz implementovany widget Upozorneni...
Diky, jdu instalovat a testovat...
Nokia E7 CFW Nokia Black Bele Core | Feature Pack-WD1
william_netbox
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod william_netbox » 26 bře 2012, 15:10

Není určitě za co, já děkuji všem kdo se na testování, užívání a vývoji našich CFW podílí. ;)
Hellfire-Ferry
Bronzový člen
Přístroj: Nokia Lumia 900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hellfire-Ferry » 26 bře 2012, 16:30

Já se z Vás zblázním. :D Včera jsem flashnul wild fresh bez okénka o připojení a dnes vidím novou verzi. :D No...jdu to testnout, protože mi to prostě nedá. :-) Pak napíši dojmy. :-)
Nokia Lumia 900 White Nokia CZ
-Vojtěch-
Člen fóra
Přístroj: E7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod -Vojtěch- » 26 bře 2012, 21:59

Tak jsem to tam hodil a vše mi konečně funguje tak jak má, musim zaklepat. Jinak vážně nedělat obnovení dat přes suite, udělá to bordel, ze zvědavosti jsem to zkusil :D

Jinak zatím velká spokojenost a první dojmy jsou kladné ;)

Jen jediný problém co je, tak postrádám QuickOffice v cz, který byl u oficiální Belle, moje potřeba používání je téměř každodenní, ve škole, a zatim se mi nepodařilo najít nějaký co by mi fungoval. Nevíte někdo o něčem? Nebo nešla by udělat instalace na ten původní z Belle? Určitě nejen já bych za to byl moc vděčný. :oops:

Jinak díky pánové :)
Nokia E7 CFW Nokia Black Belle Core
william_netbox
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod william_netbox » 26 bře 2012, 23:08

-Vojtěch- píše:Tak jsem to tam hodil a vše mi konečně funguje tak jak má, musim zaklepat. Jinak vážně nedělat obnovení dat přes suite, udělá to bordel, ze zvědavosti jsem to zkusil :D

Jinak zatím velká spokojenost a první dojmy jsou kladné ;)

Jen jediný problém co je, tak postrádám QuickOffice v cz, který byl u oficiální Belle, moje potřeba používání je téměř každodenní, ve škole, a zatim se mi nepodařilo najít nějaký co by mi fungoval. Nevíte někdo o něčem? Nebo nešla by udělat instalace na ten původní z Belle? Určitě nejen já bych za to byl moc vděčný. :oops:

Jinak díky pánové :)

Pro tebe bych mel dobrou variantu v podobe aplikace Psiscel Smart Office 1.8 (ted jen doufam ze jsem napsal dobre nazev) je i zde na foru tak mrkni... Jinak pokud by ti nesedela je tu moznost stahnout si originalni uda soubor pro cz fw a nahradit ho v cfw a flashnout... Pokud by jsi potreboval nejak pomoc napis mi SZ a dame to do kupy...
Hellfire-Ferry
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hellfire-Ferry » 27 bře 2012, 09:43

Také to máte tak, že když si aktivujete wifi (ale nejste k žádné připojeni), tak se stejně zobrazí nahoře ikonka wifi?

Když jdu na obchod, tak to vyžaduje připojení datových přenosů, i když mám zaplou wifinu. Uvidíme, zda to přestane.

Zatím zkouším, ale přemýšlím, zda se nevrátím k Wild Fresh. Sice tu není nic vážného, kvůli čemu bych měl měnit, ale líbí se mi více. Ale zase vše měnit... Samozřejmě musím přiznat, že jsem za tuto verzi rád. Že je stále něco nového, a že mě má E7 díky tomu nenudí. :-) Jen píši svůj dojem.

PS: Je nějaká šance, že by se dalo upravit v přehrávači, aby tam byla i volba Interpreti? Celkem mi vadí, že jsou tam jen Alba, Žánry, Skladby apod.
diamondking
Bronzový člen
Přístroj: Nexus 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod diamondking » 27 bře 2012, 14:21

Pánové děkuji. Od sedmi rána si s tím hraju. Zatím jsem pouze instaloval a upravoval. Rychlost je skvělá, zdá se rychlejší než WILD FRESH. Všechno funguje jak má. Veškeré aplikace mi jedou na jedničku. Akorát když jsem dal svůj oblíbený motiv, tak se mi nepřekreslily některé ikony v menu, ale to je prkotina. SUPER PRÁCE ;)

Hellfire-Ferry :arrow:
ad 1)-ano, zobrazí a když mám wifi připojeno, tak se mi k těm "vlnkám" přidá
zámek
ad 2)-když mám zaplou wifi, tak obchod jede na ni...nežádá datové přenosy
Nexus 4 - Android 4.2.2 Jelly Bean
Hellfire-Ferry
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hellfire-Ferry » 28 bře 2012, 14:48

Tak po pár dnech používání Nokia Black Belle Core musím uznat, že některé věci jsou ku prospěchu a jiné spíše ke škodě (ale ty jsou zanedbatelné).

Potěšila mě rychlost telefonu ---> je perfektní. Nevšímám si téměř žádné časové prodlevy a žasnu i nad tím, jak se aplikace a hry rychle instalují. Nevím, jestli je rychlejší než původní Wild Fresh, ale jsem spokojený. Dále musím pochválit písmo, které je krásně čitelné a vkusné. Dále chci poděkovat za úpravu widgetů a za nový widget Galerie.

Na změnu ikonek si nemohu zvyknout. Nevím proč, ale přijdou mi nevkusné (konkrétně hry, aplikace, kancelář, navigace) - ale říkám, že to je jen můj osobní problém. :-) Jiným se líbit mohou. Je však nějaká možnost, jak je změnit? Použil jsem FolderIcon, ale na nikde jsem nenašel možnost vložení Belle ikon. :-( Dále mě zarazila opět ztracená možnost vytvoření podsložek, ale to mě také zase tolik netrápí. Nemohu si však moc zvyknout na neustále se zobrazující ikonku o wifině. Stále se dívám, zda nejsem připojen.

Dnes se mi stala zajímavá věc: nevím, jestli to může být tím FolderIcon (koupěný z Nokia Store za 20 Kč), ale telefon mi 2x zamrzl. Úplně se rozjela grafika a jen mi hrála hudba. Musel jsem udělat tvrdý reset (držet 8 sekund power). Teď je to zatím v pořádku, tak uvidíme. :-)

PS: Vypadá to, že si jen stěžuji, ale až na těchto pár maličkostí jsem s novým firmwarem spokojený. :-)
Druss81
Bronzový člen
Přístroj: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Druss81 » 28 bře 2012, 16:09

K tej Wifine asi toľko, na Anne to bolo a mne osobne to na Belle chýba, pretože takto máš zapnutú Wifi a ani nevieš že Ti stále vyhľadáva. Takto si to uvedomíš a môžeš ju jednoducho vypať a máš:) Ja si užívam teraz úúúúúúúúúúúúúplne čistú Wild Fresh, nemám nainštalovanú ani jednu app, nič:) Akurát na HS mám profil a to je všetko:) Nemám čas kedy inštalovať:) To som teda dopadol:)

Zpět na “Firmwary dotykových telefonů”