Nejlepší CFW pro C5-03

O všem, co se týká FW dotykových telefonů
Anonym
Člen fóra
Přístroj: Nokia voe
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší CFW pro C5-03

Příspěvekod Anonym » 24 črc 2012, 02:22

tak když se koukneš na daily mobile forum tak tam je tolik programů na tvoření CFW že už to je tak nějak easy, stačí si sehnat jen potřebný mody, a a CFW ve stylu tuhle tam nechcu a tuhle chcu vestavěnou, a tady třeba dám mod na klávesnicu atd máš tařka hned, problém je právě u C5-03 kde ne všechny mody fungují nebo ne všechny tyhle super prográmky umí správně rozpakovat rofs a tak. vůči ostatním 5th zařízením má pozměněnej systém. Někomu se tak líbil že dokonce tam udělal port do 5800 nebo N97 teďka si nevzpomenu. Ale když jsem si četl diskuze tak pár lidem se už právě povedlo si C5-03 zabit při dělání CFW na ni. Největší problém je stejně Čeština, protože hodně lidí dělá dolní lištu alá belle stejně jako Nevar od kterého jsem mu doporučil CFW ale udělá ji stylem že místo é a podobných dá šipky do lišt tak, v angličtině to je "no problem" nebo tak, ale jakmile v Opeře otevřeš český web s diakritikou tak máš například místo zmíněného é samý šipky :D To se mě stalo(docela funny když se ti takle otevře článek na novinkách :D ), jsem pak hledal nějakej font kerej pojede na full :D Zjístil jsem během toho že čeština je hroznej jazyk, co se týče abecedy 98% fontů nemělo plnou diakritiku. Na konec jsem vytáhl font z Wordu, což mě přišlo trochu vtipný, ale v ten moment to byl jedinej zdroj kde jsem věděl že budu mit plnou podporu češtiny.
Ale má už i možnost udělat rofs bez toho belle stylu pro tyhle případy.
Nic méně na 5530XM jsem si CFW upravoval raz dva jo to bylo dobrý.
WHITE-CZ
Nováček
Přístroj: Nokia Lumia 630
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod WHITE-CZ » 24 črc 2012, 02:51

Anonym: Máš ve všem pravdu,a konec hádek,jsou to jen mobily :)))))
Nokia Lumia 630 - Windows Phone 8.1
seriff
Návštěvník
Přístroj: C5-03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod seriff » 30 črc 2012, 18:55

a jakej je teda ten nejlepsi CFW podle vas, kdyz uz ste to nakousli, ale zatim jsem nevidel zadny hodnoceni :)) mam od Nevar27 a prijde mi jeste takovej nedodelanej
to anonym: mas nekde ten font ke stazeni ? pls
Anonym
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Anonym » 02 srp 2012, 00:32

hej psal jsem že jsem tam dal font z wordu tak na co stahovat? :D :D Přemýšlej než něco napíšeš (četl jsi vůbec všechno co jsem psal? :D ),aji z Libre Office se dá použít když přijde na věc.
Nevar ho má dodělaný jenom ne na český telefony, a vůbec nepočítá s češtinou, ale potom co mu půlka lidí nadala u lite verze tak u té poslední kerou nazývá Extreme tak nabizí soubory že stáhneš jeho rofs rozpakuješ ho, a potom tam dáš nějaký soubory a nebudeš mit dole ten belle navibar ale klasický back, atd. I slide to unlock tak můžeš vyhodit a dat tam Tap to unlock.

Nvm jak to chceš srovnávat když Nevar má jedinej postavený CFW na nejnovějším FW a ten druhej už je rok starej a mrtvej ještě na starým FW, a Blaze se teprve ještě pořád dělá na verzi lite (první) ikdyž už nějak dlouho. :arrow: takže nemám co srovnávat když jsem mohl vyzkoušet jenom jeden. Ale až bude hotovej Blaze tak myslím že nejlepší bude on. Uvidíme.
WHITE-CZ
Nováček
Přístroj: Nokia Lumia 630
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod WHITE-CZ » 16 zář 2012, 14:47

Tak jak to vypadá pořád nic nového ?
Nokia Lumia 630 - Windows Phone 8.1
seriff
Návštěvník
Přístroj: C5-03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod seriff » 10 říj 2012, 15:58

tady by melo byt neco noveho ale jeste jsem nezkousel(asi to nebude uplne novy ale spis jen neco upraveny)
http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=82039.15
Anonym
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Anonym » 15 říj 2012, 06:46

novej není, je to už jeden hotovej CFW, akorát by měl byt dozenej do nejnovějšího FW23 co je v C5-03 narozdíl od Nevara ten to ještě má na starým 22. Ale lidi píšou že jim pořád bootuje ten mobil, ale to se stává při špatným flashi, asi něco neudělali přesně podle návodu, a nebo to fakt chce ještě doladit.

Zpět na “Firmwary dotykových telefonů”