Doporučte CFW 5800.

O všem, co se týká FW dotykových telefonů
Trught
Návštěvník
Přístroj: 5800XM
Kontaktovat uživatele:

Doporučte CFW 5800.

Příspěvekod Trught » 12 srp 2012, 16:40

Zdravím chtěl bych doporučení na nějaký CFW ale netuším co vybrat každý v příspěvcích píše že mu nejede to či ono takže bych potřeboval nějaký ověřený funkční klidně i starší CFW.

1) Teď mám V 50.0.005 PiRaTeD V4: 5HS (Má cenu pořizovat novější?)

2) Podmínky na nove CFW:(Vyhoví mi vůbec nějáke CFW?)
-Funkční Mapy, ROMPatcher, AdobeReader, QuickOffice, Opera.
-Čeština (klidně bez T9).
-Standardní výdrž baterie at to nemusím nabíjet co den.
-Pokud by měl integrovanou aplikaci Conversations přímo ve Zprávách tím líp.
-Bez větších bugu stylu nefunguje fotoaparát,BT,Wi-Fi atd.

3) Jak velký skok je z V50 třeba na V60.(co je nového co chybí co jede co nejede?)
Jetro
Pravidelný člen
Přístroj: HTC Wildfire
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte CFW 5800.

Příspěvekod Jetro » 12 srp 2012, 17:31

K tvým otázkám:

-Funkční Mapy, ROMPatcher, AdobeReader, QuickOffice, Opera - nenašel jsem CFW, které by obsahovalo AdobeReader, QuickOffice, Operu, jediný co mne napadá je to, že se to tam prostě nevejde, halt si to tam musíš doinstalovat sám
-Čeština (klidně bez T9) - toto není problém u žádného CFW který zde najdeš.
-Standardní výdrž baterie at to nemusím nabíjet co den - dle mých zkušeností standartní výdrž baterie můžeš požadovat po OFW a NE CFW založených na C6 nebo N97, já osobně nabíjím každý večer vyjímečně každý druhý den (záleží jak moc využíváš telefon)
-Pokud by měl integrovanou aplikaci Conversations přímo ve Zprávách tím líp - většina CFW založených na C6 nebo i na N97 toto již mají v sobě
-Bez větších bugu stylu nefunguje fotoaparát,BT,Wi-Fi atd. - Já osobně používám CFW Photon C6-06, za ten týden co jej používám jsem nenašel problém, vše funguje jak má, dal jsem do něj i CZ klávesnici s diakritikou, obsahuje funkční mapy, ROMPatcher, zbytek si již musíš sám nainstalovat.
V současné době CFW Photon C6-06 cz
Trught
Návštěvník
Přístroj: 5800XM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Trught » 12 srp 2012, 17:41

Chápu že si to musím nainstalovat ale do některých CFW to právě nainstalovat ani nešlo, proto to píšu.
ohledně výdrže sem si už tenkrát vybíral CFW bez C6 protoze ty první nevydržely skoro nic.
Jetro
Pravidelný člen
Přístroj: HTC Wildfire
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jetro » 12 srp 2012, 22:04

Já používám Photon C6-06 CZ a jak jsem psal baterku nabíjím denně, ale je to tím jak telefonuju a taky jsem nonstop připojen na netu, atd. Ale když jsem zkoušel ubrat na své náročnosti, tak jsem nabíjel každý druhý den. Nadruhou stranu to takhle taky nejde brát, jelikož třeba syn má Samsung Galaxy Ace a nabíjí i dvakrát denně, kolega v práci má Samasung Galaxy SII a nabíjí i pětrkát za den a je to dáno tím, že na tom paří hry, nonstop jsou na netu, do toho hovory Google maps atd. (Takže s chytrýma mobilama odzvonilo mobilů s výdrží 7 a víc dní :-D )
Jinak QuickOffice a AdobeReader mám na mobilu pod tímto CFW nainstalovaný.
V současné době CFW Photon C6-06 cz

Zpět na “Firmwary dotykových telefonů”