Pár dotazů

O systému Windows Phone
Plojhy
Člen fóra
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Pár dotazů

Příspěvekod Plojhy » 04 úno 2012, 13:11

Je nějak možné odemknout systém WP7 Mango bez toho aniž bych musel dát telefon do továrního nastavení?

Je možné nějak doinstalovat český slovník do našeptávače na SMS?

Jak bych se dostal do registru systému abych si mohl upravit nastavení systému.

Je možné pomocí nějákého SW psát SMS přes připojený mobil k PC?

Jak bych mohl zesílit budík? Tohle mě moc nevzbudí.

Jak nastavím vlastní MP3 na zvonění bez úpravy na 1MB a 40sec? Popřípadě nastavení zvuku na SMS a Budíka.

Děkuji za Vaše odpovědi... Vím, že je to docela novej systém a je teprve na začátku a moc mu fandím.
Plojhy
SAKULPOL
Člen fóra
Přístroj: Lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotazů

Příspěvekod SAKULPOL » 04 úno 2012, 20:18

Ahoj zkusim odpovedet

Jak nastavím vlastní MP3 na zvonění bez úpravy na 1MB a 40sec? Popřípadě nastavení zvuku na SMS a Budíka.
ne nejde bud upravit nebo nic
Je možné pomocí nějákého SW psát SMS přes připojený mobil k PC?
bohuzel take nelze
Jak bych mohl zesílit budík? Tohle mě moc nevzbudí.
muzes zkusit nastavit svuj ton, ktery upravis v pc a v pc zvednes hlasitost
Je možné nějak doinstalovat český slovník do našeptávače na SMS?
nelze, slovnik byl v beta verzi manga mozna ho v nejake dalsi verzi aktivuji a telefon ho bude obsahovat
.:Nokia N8 Silver - White, CZ distribuce:.
.:Geocaching sup na krabicky:.
mnehyba
Nováček
Přístroj: Nokia Lumia 920
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotazů

Příspěvekod mnehyba » 16 lis 2013, 16:32

Zdravím Vás všechny tady.
Rád bych se tady trošku zapojil do diskuse.
Pořídil jsem si Lumii 920. Trvalo to dlouho, než tento telefon vyhrál. Doposud jsem používal HTC Touch HD. Když jsem se ale prostřednictvím tabletu dostal k Androidu, utvrdilo mě to v rozhodnutí, že nový mobil musí mít Windows.
Ovšem přiznám se, že oproti Windows Mobile v.6.2 jsou nové wokna pro mě na první pohled velkým zklamáním. No ale všechno je věc zvyku. Telefon jinak běží až moc svižně a ten foťák... no vypadá to, že jsem asi koupil dobře...
Ale.... Mám na Vás zkušenější nějaké otázky, na které se mi nepodařilo najít odpověď:
- lze telefonu zakázat vypnutí displeje, když se nabíjí?
- nevíte někdo o utilitce, která by umožnila vypnutí mobilu? Přes mechanické tlačítko se mi to nelíbí
- neznáte někdo šikovné digitální hodiny, co by fungovaly jako živá dlaždice?
- no a ještě bych bral nějaký internetový prohlížeč, který by využil HD rozlišení telefonu. Co jsem vyzkoušel, tak všechny zobrazovaly písmo děsně veliké a zmenšovat nešlo a v nastavení to taky nebylo. Nehledě na to , že seznam se chová naprosto příšerně ve všech mobilních prohlížečích (i na Androidu)
- áááá ještě mě tak napadlo - šikovná živá dlaždička, která by zobrazovala stav paměti, info baterii a různé takové ty systémové maličkosti?

A vůbec (podívám se ještě do fora, jestli tu již takové vlákno není), jaké kdo máte aplikace na customizaci WP?

Díky všem za pomoc
Nokia Lumia 920

Zpět na “O Windows Phone 8 všeobecně”