Skusenosti Nokia Lumia 520

O systému Windows Phone
Brankooo
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Skusenosti Nokia Lumia 520

Příspěvekod Brankooo » 14 lis 2013, 10:58

Je to skor par postrehov a velmi velke sklamanie zo strany microsoftu neriesit problemy...

Zacnem teda poporiadku... Rozhodol som sa po dlhej dobe vratit naspat k WP8 po mojej Nokii N8 a neuspejnej reklamacii Lumia 820 som aj tak android nechcel... toto je niekolko postrehou s uzivania a faktov ktore mne osobne strasne vadia... zacnem tymi zapormi:

1. podpora xbox a Slovensko... rovnako ako aj podpora niektorych aplikacii... bud nejdu nainstalovat alebo vyhodia chybu 80154017 rovnako ako aj pri moznosti aplikaciu ci hru kupit... tento problem by mal vyriesit update na WP8.1 co sa ma stat zaciatkom januara 2014

2. instalacia aplikacii z SD karty... 80% aplikacii nejde alebo nenajde... asi to navezuje na predchadzajuci problem cislo 1 napr. Modern Combat 4 nechce spustit ze vraj nie je kompatibilny s telefonom (napr. v pripade androidu kde mi MC4 prehral uplny LOW END ZTE KISS asi bude nieco na zamyslenie)

3. nemozem pouzit len kontakty zo SIM :( (nie som zastanca kontaktov v telefone moze sa stat hocico) ak na to existuje nejaky program alebo nieco podobne sem s tym...

4. mam pocit ze ten telefon sleduje uplne vsetko co robim...

Klady:

1. neskutocna rychlost systemu, odozvy, uplna bomba oproti ostatnym systemom...

2. nato ze je to low end ponuka strasne vela vyhod...

Su to postrehy z pohladu bezneho uzivatela nie uzivatela co meni telefony ako ponozky a skusa, stlaca vsetko mozne kde co ako funguje... podla mna maju co dohanat...
Brankooo
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8
Kontaktovat uživatele:

Re: Skusenosti Nokia Lumia 520

Příspěvekod Brankooo » 14 lis 2013, 14:20

Takze prvy krok je uspesne dorieseny s 2dnovym natahovanim s Nokiou a Microsoftom... dnes mi konecne prisla dalsia odpoved na moju staznost... dostal som odpoved s jednym linkom kam som si klikol a aktualizoval cez PC aplikaciu XBOX a ucet... po aktualizacii mi nabehlo okno ze moj region je uz podporovany... KONECNE ide vsetko ako ma... takze Nokiu chvalim a zvlast jednu nemenovanu pani ktora sa ma ujala a moj problem s pevnymi nervami vyriesila :) SUPER...
wirer
Stříbrný člen
Přístroj: LG G3 32GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod wirer » 16 úno 2014, 10:18

ad kontakty - tie by si mal mať prepojené priamo na Live účet (Hotmail). čiže ak by sa aj nedajbože niečo s mobilom stalo, opäť si ich vieš stiahnúť do druhého mobilu...navyše SIM-ka je obmedzená na 250 mien, v mobile si limitovaný len voľným miestom. kontakty na SIM neuložia napr. maily a ďalšie doplňujúce informácie - preto je výhodnejšie mať v mobile

ad Mortal - nebude to tým, že 520-tka je Low-End :?: teda slabšia výbava, než potrebuje hr na svoj beh :?: ako za čias tuším 610-tky, kde sa nedal rozbehať Skype kvôli RAM-ke
LG G3 D855 32GB,6.0 Marshmallow
Huawei MediaPad T1 8"
HP ProBook 4540s
monty.roman
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 820 Black
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod monty.roman » 16 úno 2014, 10:34

K tomu Modern Combat: problém je v tom, co psal wirer. Lumia 520 by se dal považovat za low-end. To třeba tolik není pocítit na samotném chodu systému jako na aplikacích třetích stran. Zrovna MC4 je hra dost graficky náročná (i moje L820 se po hodině hraní pěkně zahřeje) a 520ku zkrátka vyškrtli z distribuce protože by to na daném HW nehratelné.

Zpět na “O Windows Phone 8 všeobecně”