Nokia x6

Radas
Bronzový člen
Přístroj: Nokia E7
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia x6

Příspěvekod Radas » 03 led 2011, 16:51

X6 přes usb nenabiješ-pokud máš záruku tak reklamuj pokud ne tak si kup novou baterku
Nokia E7-Symbian Belle hack Norton Security
Norek3
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia X6 16 GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Norek3 » 04 led 2011, 00:11

Ano, X6 opravdu nejde napít přes USB.
K baterii: Má vlastní zkušenost - musíš ji rozchodit. Tzn že ze začátku bude po dni vyšťavená. Když s tím vydržíš 2 týdny, začne se solidně rozjíždět. Ale i tak počítej s tím, že dotykáč je třeba jednou za 3 dny nabít.
A naposled k tomu rychlému mizení vybití po zmizení 1 čárky - není to chyba. Existuje graf baterie pro dotykové telefony, kdy ta čára se neustále lehce svažuje dolu a pak z ničeho nic strašný sešup dolu ----> jakmile ti ubyde jedna čárka, přibal si s sebou nabíječku. Ale jak jsem psal výše, i toto se po nějaké době rozchodí a vydržíš se 4 čárkami slušnou chvíli.
Alcatel One Touch --> Motorola V180 --> Nokia 5200 --> Nokia X6 16GB
Header
Nováček
Přístroj: Nokia X6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Header » 04 led 2011, 00:38

No zatial sa mi zda ze uz to je trochu lepsie, momentalne frci uz vyse 1 dna 8-) ...tak snad to bolo treba len trosku "rozchodit"

a dik za informacie ohladom tych paliciek, to som fakt netusil

//tak po tyzdni musim konstatotvat ze baterka je pekne na ... :evil:

vcera zacalo pisat ze je takmer vybity. Dal som ho nabijat a schvalne som si to odstopoval. Trvalo to 32 min! :| Potom som spravil asi 3 fotky, chvilu sa hral v nastaveniach fotaku dal ho zase na nabijacku a na moje prekvapenie znovu ho zacalo nabijat a to nie chvilku ale rovnych 15 minut. Cize ten telefon mi chce nahovorit ze za tu chvilu sa bateria vybila na polovicu ?

Dal som ho teda do plna nabit, dneska som uskutocnil asi 3 hovory, urobil 4 snimky a to bolo vsetko. A pokial som prisiel zo skoly domov (cesta cca 45 minut) uz bol vybity tak, ze sa nechcel bez nabijacky ani zapnut. :o

clovek da zato tolke peniaze a je to cele na h...o :cry:
matak20
Nováček
Přístroj: X6
Kontaktovat uživatele:

Nokia x6 kryt u baterky

Příspěvekod matak20 » 13 kvě 2011, 20:22

Chtěl bych se zeptat jestli by se nedal sehat nějaký lepší zadní kryt např. kovový ...jelikož mi vadi ten plastový ....děkuji za odpověd :):P

Zpět na “Nokia X6”