Stránka 1 z 1

Zkladní obrazovka X6

Napsal: 26 pro 2010, 16:41
od Likas7
Dobrý den, zakoupil jsem X6 a chtěl bych mít zakladní displej takový jaký je na obrázku, ale neví jestli je to tím motivem nebo nastavením telefonu(nikde jsem to v telrfonu nenašel) Chci tam mít email a kalendář. Ještě jeden dotaz jak nastavit email aby mi chodily jako do BB a ne jen když to aktualizuju ručně. Děkuji

Re: Zkladní obrazovka X6

Napsal: 26 led 2011, 22:09
od daha
Stačí použít program SPB MOBILE SHELL, popis programu a jeho recenze uživatelů je na: www.5800.mynokia.cz

Re: Zkladní obrazovka X6

Napsal: 27 led 2011, 00:10
od Norek3
Nokia X6 widgety neumí (tzn. "libovolné ikonky na ploše"). SPB žere moc ramky, takže si toho na telefonu tolik nepustíš, ale zase podporuje více ploch a jejich přispůsobení.

Moje postřehy: menu/nastavení/osobní/dom. obrazovka/motiv dom. obrazovka/

a) panel kontaktů - potvrď a hodí tě to zpět na úvodní obrazovku, pak se prokousej zase k menu/nastavení/osobní/dom. obrazovka/ a dole ti přibyde oznámení emailů, dej ano a máš ho na úvodní obrazovce. Já používám tuto možnost, protože se ti na úvodní obrazovce ukáže řádek s možností vyhledat v telefonu / na internetu. Jako bonus si v tomto profilu můžeš nastavit 4 aplikace do lišty.

b) panel zástupců - zase jsi na úvodní obrazovce a přidej si něco do kalendáře. Až to budeš mít, vrať na na úvodní obrazovku a bingo, máš to tam.

c) základní - to si nedávaj, neukazuje absolutně nic

Re: Zkladní obrazovka X6

Napsal: 17 bře 2011, 10:51
od Kamilecek
Tak tam supni CFW a mas widgety :-) Ale ma to nevyhodu, prijdes o zaaruku !

//Evidence//: Nepřijdeš. ;)

Re: Zkladní obrazovka X6

Napsal: 20 bře 2011, 21:40
od libca
Nebo stačí použít Orange tsunami, který ti na plochu widgety přidá a nežere téměř žádnou RAM. Sice to nebude přesně takové, ale na mé 5800XM plní účel 100% ;)