Nejde vám zapnout lumia 800? návod

O přístrojích Nokia s Windows Phone 7
scoks
Člen fóra
Přístroj: Lumia 800, 5800xm
Kontaktovat uživatele:

Nejde vám zapnout lumia 800? návod

Příspěvekod scoks » 17 úno 2012, 16:59

Dneska se mi z ničeho nic vypl telefon a nešel zapnout. Na zahraničních fórech psali, že to dělá když se vám vybije baterka. Já měl ale mobil když se vypl zapojený v nabíječce.
Normálně bych to řešil vytažením baterie, ale na lumii 800 to nejde. Naštěstí jsem si vzpomněl, že jsem kdysi četl, že při podržení zapínacího tlačítka déle než deset sekund se baterie sama odpojí. Tak jsem to vyzkoušel a mobil zase jede.
Takže: Pokud vám nejde zapnout lumia 800, podržte na deset sekund zapínací tlačítko.
Ještě jedna důležitá věc: Telefon se zapne až když tlačítko odmáčknete (teď nevím jestli takové slovo existuje :D )
Pokud najdete chybu v mém příspěvku, budu rád, když mě na ni slušně upozorníte.
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde vám zapnout lumia 800? návod

Příspěvekod Administrator » 18 úno 2012, 10:08

To je vlastnost všech zařízení s pevnou baterií
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
scoks
Člen fóra
Přístroj: Lumia 800, 5800xm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod scoks » 18 úno 2012, 14:06

Vím, ale narazil jsem na to, že to tak funguje úplně náhodou v nějakém článku půl roku zpátky, a nebýt toho, tak by mě možná nenapadlo zmáčknout to po tak dlouhou dobu. A nemyslím si, že to úplně každý ví, takže, proč to tu nenapsat? I kdyby to pomohlo jen jednomu člověku, mě to stojí 5 minut času a mu to ušetří půlhodinouvou cestu do opravny.
Pokud najdete chybu v mém příspěvku, budu rád, když mě na ni slušně upozorníte.
FatboySlim
Nováček
Přístroj: Nokia Lumia 610
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod FatboySlim » 30 říj 2013, 21:57

Zdravím mám problém používal som svoju lumiu asi pol roka. Asi v júni sa mi telefón začal reštartovať stalo sa to asi 3krát. Neskôr sa mi vypol asi na 5 minút. napojil som ho na nabíjačku a šiel. Asi po 2 dňoch som ho v noci zobral za nabíjačky a keď som ho ráno zobral bol vypnutý a nešiel zapnúť. Skusil som kúpiť novú batériu a nepomohlo. Prosím čo s ním je?
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 06 lis 2013, 08:34

je rozbitý . .
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
Miluška
Návštěvník
Přístroj: nokia lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miluška » 30 led 2014, 23:53

Dobrý den,koupili jsme dceři nový telefon Nokia Lumia 800. Po vybalení jsme se pokoušeli ho zapnout,marně. Podařilo se to až kolegovi z práce, který tam nainstaloval potřebné aplikace. Stihl to tak tak, protože telefon se opět vypnul. Nedařilo se nám ho zapnout. Obrátili jsem se na int. obchod, který nám ho prodal a podle recenze, kterou nám poslali jsme zkoušeli všechny dooručené způsoby k jeho zapnutí (http://datarama.aktualne.centrum.cz/cla ... ?id=734771). Zkoušeli jsme připojení na nabíječku, přes USB kabel k PC. Pak jsem připojila telefon na svoji nabíječku a položila ho asi na 2 hodiny na teplý router.Po 2 hodinách jsme ho zapli a zjistili, že má vybitou baterii. Po nějakém čase byla baterie nabitá, odpojili jsme nabíječku a radovali se. Ne nadlouho. Asi po 24 hodinách telefon opět zkolaboval. A tak to jde pořád dokola. Telefon usne, má černý display a v nepravidelných intervalech vrní. Ať dělám co dělám nejde zapnout. Po 2-3 dnech po opakování nahřívání, nabíječce a USB kabelu se nám ho podaří zapnout (nikdy se však nezapne sám),ale jen na chvíli. Hledala jsem opravný patch, který má řešit softwarovou chybu související s baterií, ale nemohu ho najít. Beru ho jako poslední záchytný bod. Int. obchod si myslí, že je chyba v baterii. Baterie ovšem není vybitá a myslím, že by telefon nevrněl, kdyby baterie nefungovala. Můžete mi prosím poradit?
htcjirka
Moderátor
Přístroj: Nokia Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 31 led 2014, 22:48

Resite nesmysly,telefon reklamujte,je zrejme vadna baterie ci zakladni deska telefonu.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8

Zpět na “Přístroje Lumia s Windows Phone 7”