synchronizace outlook

O přístrojích Nokia s Windows Phone 7
peseklumia800
Nováček
Přístroj: nokia lumia 800
Kontaktovat uživatele:

synchronizace outlook

Příspěvekod peseklumia800 » 23 bře 2012, 21:29

Zdravím, mám problém spárovat nokii lumia 800 s outlookem. Když dám v telefonu přida účet - outlook - zadám email a heslo - tak to napíše nepodařilo se nám nalézt vaše nastavení. Co mám dělat? Gmail od googlu funguje naprosto bez chybičky a hned na první pokus, ale třeba mail u seznamu to taky nepřekouše. Děkuji za rady.
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: synchronizace outlook

Příspěvekod Administrator » 29 bře 2012, 10:50

Outlook do Windows Phone synchronizovat přímo nelze, přímo pod nadpisem máš napsáno, že jde o účet Exchange, který musíš mít přidělený od zaměstnavatele.
Pokud si neumíš zadat ani servery pop a smtp, bylo by lepší přečíst si nápovědu, která je v poměrně rozáhlém znění k dipozici na webu windowsphone.com
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
peseklumia800
Nováček
Přístroj: nokia lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod peseklumia800 » 01 dub 2012, 09:23

Mě hlavně šlo o to, že v outlooku mám uložené kontakty, a chtěl jsem je takhle elegantně přetáhnout do telefonu. Řešení už je na cestě, ve firmě máme teď nový server a až bude zprovozněn tak budu mít k dispozici všechny informace které po mě telefon vyžaduje. Jinak pop a smtp až takový problém není, schránku jako takovou jsem zprovoznil, maily chodí v pořádku, akorát ty kontakty tam teď potřebuju dostat. Zkoušel jsem funkci přenos kontaktů přes bluetooth ze starého telefonu, ale z 570 kontaktů se přenesla tak třetina. Děkuji za odpověď.
niki.a
Nováček
Přístroj: lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod niki.a » 01 dub 2012, 09:51

Stačí si vytvořit účet na hotmail.cz a spárovat ho s outlokem,jak už zde bylo psáno je to podrobně popsáno v návodu na windowsphone.cz stačí jen pozorně číst.Kdykoliv si potom uložíš nový kontakt nebo změníš stávající stačí jen synchnizovat s účtem a kontakty jsou stále aktuální,platí to i po spuštění outloku v PC a pokud provedeš restart na své lumii,stačí se jen přihlásit k účtu a lumie si to sama stáhne.

Zpět na “Přístroje Lumia s Windows Phone 7”