Speciální webová stránka pro Lumia 610

O přístrojích Nokia s Windows Phone 7
Dagger
Člen fóra
Přístroj: Lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Re: Speciální webová stránka pro Lumia 610

Příspěvekod Dagger » 18 led 2013, 16:01

Není třeba aplikaci ukončovat. Stačí klávesa Windows, skočí ti plocha a aplikace se zmrazí, tudíž nebere paměť.
mceza
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mceza » 21 led 2013, 20:21

Paměť (tedy tu operační) bere. Ale její vlákno na procesoru je pozastaveno, takže nežere výkon procesoru (a tedy ani baterku). Pokud by mobilu došla operační paměť nebo běželo moc aplikací (u 610 je to tuším omezeno na 5), je aplikace ukončena.
Lenovo X220T i7, Win 8 + Lumia 800
> ano, jsem kompletně Mrkvosoftí...
MaHaZuLu
Návštěvník
Přístroj: Lumia 610
Kontaktovat uživatele:

Telefonování z Lumia 610

Příspěvekod MaHaZuLu » 29 led 2013, 23:06

Mám dotaz, ptž jako správný lenoch nechci hledat, resp. sem blb=nenašel sem, jak správně telefénovat. A oč gou? Celkem vo "ho"-jen že mi pokaždý hned "cípne" displej, jak dám vytočit tel. č. Což zas pěkně vytočí mě-do čista do běla :shock: :o ;) :) :D :lol: A ať sem zatim zkoušel fšecko - krom rozbití tohoto WinKrámu vo zem, nic nezabírá?!? Tak se ptám - jak prozváníte někoho vy fšici "koumácí" (t.j. stisk hlasitýho vodposlechu+típnutí hovoru po 1x zvonění?!) :roll: :?: :? Njn vim, že sem "socka" bez Gold+VIP tarifu :cry: :o ;) :lol: Já teda horko těžko, někdy se to nějak "samo" zadaří, jindy se můžu fuckt steknout! Jasně vim, že sem debil, ale rady typu pořiď si jiný "železo" i soft sou mi platný jak mrtvýmu zimník - to vim dávno, že Shitdows+Cvokia=Smrď!!! :cry: :evil: :twisted: :mrgreen: :| :lol: ;) :P Tak díkes-za nic?!? :mrgreen: :geek: :ugeek: :roll:
htcjirka
Moderátor
Přístroj: Nokia Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 29 led 2013, 23:28

Příšte napiš svůj příspěvek normální formou.Zřejmě máš na displeji folii a ta ti "kazí" funkci promixity senzoru.Folii sundej a vše bude chodit normálně,druhá možnost je,že si jiným způsobem při hovoru zakrýváš promixity senzor.Třetí možnost - máš vadný promixity senzor,reklamuj.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 30 led 2013, 05:35

Nemůžu uvěřit tomu, že je ti 33? Doháníš si pubertu nebo chceš být nutně zajímavý? Mě celkem nevadí ta forma, vadí mi obsah.
Píšeš kupu hovadin, ale popis problému se nachází ve třech slovech. Co znamená, že cípne displej? Kdy se znovu rozsvítí? Musíš stisknout nějakou klávesu? Je totiž také možné, že prostě jen pokládáš ruku pravidelně na proximity senzor, který je umístěný nad displejem a zhasíná ho po přiložení k uchu.
Jinak tady se těžko dočkáš rady, aby jsi si kupoval jiné železo, jsi na Nokia fóru, takže si odpusť narážky, my tu WP jako shit rozhodně nevidíme a holt jsme trochu méně crazy jako ty.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
MaHaZuLu
Návštěvník
Přístroj: Lumia 610
Kontaktovat uživatele:

TeleFÉNování z Cvokie ...

Příspěvekod MaHaZuLu » 30 led 2013, 15:40

http://discussions.nokia.com/t5/Nokia-L ... 535#M13524
Jj gájs, dobrá rada nad zlato ... :roll: :o :shock: :lol: Ale i tak fuckT díkes! Jynáč je recht, že tzv. smártfouni sou křápí (tak za D----), "dobrý" leda na všecko možný půbošský hraní a sr.ní se, ale né na teflonování. Halt nejni nad starý dobrý "železo-pánev" ála teleBUDka SPT Praha s.p. - hovor za 0,5 Kčs celej den - jójó?!? Je to tak, pokrok nezastavíš a míří tim správnym směrem do pr.ele!!! :arrow: :mrgreen: :evil: :geek: :twisted: :lol: A "šprckou" to určo nebude, páč jynáč by to nefachalo nikdy a né vobčas OK a věčinou KO?!? Aj ten záhadnej "proKšímajti" testík dopad na A++++?!? Vracim se do budky (kadi) nebo na jinou GalaKsyjy- asi k Androjdům? A komanč "Zuna" s apačem Bylem ať z Woken dál blejou zasejc na jiný paka - čágo bélo Cvokijácý?!? :o :shock: ;) :) :D :lol:
Kamilos
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 900 WP7.8 cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kamilos » 30 led 2013, 20:07

Voe, znam takoveho typka a rikaji mu Hombre, jeho styl vylevu je obdobny, lepe receno otresny. Tohle se fakt neda cist, nez na to reagovat. Tvoje EGO je asi trochu vice mimo misu/realitu.
shaollin
Člen fóra
Přístroj: Lumia 830, Lumia 620
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod shaollin » 02 úno 2013, 09:29

Dokazal by nekdo vysvetlit,proc se na tu stranku v uvodu najednou z mobilu vubec nedokazu dostat?A je jedno,jestli kliknu na odkaz nebo ji celou rucne vypisu.Pred tim jsem nemel problem,ale asi tak posledni tyden to nejde.
Kamilos
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 900 WP7.8 cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kamilos » 02 úno 2013, 10:53

Tohle taky pozoruji uz delsi dobu. Pres L900 chodim zde pres odkazy z emailu.
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 02 úno 2013, 20:02

To je divne, pokud to jde pres odkaz, musi to jit i pres zadani adresy. Ted jsem to zkousel pres L920 a jde mi oboji.
co vam to pise?
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Přístroje Lumia s Windows Phone 7”