Adresáře v kontaktech

O přístrojích Nokia s Windows Phone 7
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: Adresáře v kontaktech

Příspěvekod Administrator » 28 bře 2013, 17:11

to kamilos: Diskutovat tu stále znovu a znovu o tom, proč na WP7 telefonech není WP8 je vysilující.
Prostě to nejde. WP8 vyžaduje HW šifrování, které telefony s WP7 v sobě nemají, co je na tom nepochopitelného? Nepodařilo se to ani hackerům, kteří systém WP8 napadli, násilně odstranili kódování a přesto jim většina podstatných funkcí, jako třeba volání nebo práce se sítí, nefunguje.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
Kamilos
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 900 WP7.8 cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kamilos » 28 bře 2013, 21:39

Tohle pro ne neni argument zda ma hw sifr nebo nema. Je to jen bouda na uzivatele. At si koupi novy tel. At mi rika kdo chce co che. Nokia mela zustat u symbu a necpat do toho zasifr wokna. Je to proste zamer a nic vic.
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 31 bře 2013, 06:53

Ne, to rozhodně neměla. Zaplaťbůh, že shodila zdechlý symb z paluby. Je to úplně stejně debilní argument, jako že do Nokia N97 nejde nahrát Symbian 3
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
rudkr

Příspěvekod rudkr » 31 bře 2013, 09:06

Dobrý den.
Vaše odpověď ze dne 28.3.2013 v 16:07h mě zvedla ze židle. Jako bývalého pracovníka v IT si nedovedu představit, že má uživatel něco odzkoušet, aby se zjistilo, co se stane, to je hrůza. Holt je jiná doba, systémy se zavádí ne zcela řádně odzkoušeny a je na uživateli, aby si s tím poradil. Myslím, že by bylo potřeba uživateli přesně a podrobně popsat, co má učinit, aby se předešlo karambolům.
Už moc lituji, že jsem provedl nákup takovéhoto systému a věřte, že budu své známé před nákupem důrazně varovat.
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 31 bře 2013, 17:50

Zřejmě žijete v dojmu, že na diskuzním fóru vám má někdo povinnost radit podle vašich představ. Je mi líto, ale nemá, každý radí tak, jak může nebo chce. Jste jediným, u koho jsem se s tímto problémem setkal, takže je více než pravděpodobné, že chyba vznikla nějakou vaší aplikací nebo chybou v uživatelských datech, žádný systém nelze odladit proti každé alternativě.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
rudkr

Příspěvekod rudkr » 01 dub 2013, 11:53

Děkuji za milou odpověď
rudkr

Příspěvekod rudkr » 02 dub 2013, 08:08

Už jsem chtěl s diskuzí v tomto fóru skončit, ale přece jen mi to nedá. Ono vůbec nejjednodušší je svalit vinu na uživatele. Já jsem však toho názoru a vždy jsem jej prosazoval, že systém má být blbuvzdorný, aby jej uživatel nemohl narušit. Prohlašuji, že jsem žádné mimořádnosti na telefonu neprováděl. Po po převodu kontaktů (v odborné prodejně) a vlastním doplnění několika dalších kontaktů jsem doplnil pouze aplikace Doplňky k fotoaparátu, Kompas a Čítače a stáhl si mapy pro aplikaci Nokia autem (tu jsem pouze několikrát při jízdě autem využil). Do Ringtone jsem si doplnil dvě vlastní skladby (pomocí Zune). Jinak jsem přístroj využíval opravdu jen pro volání. A když jsem chtěl nedávno doplnit další kontakt, objevil jsem ty podivné položky. Tak to je všechno.
Pokud není ve Vašich schopnostech mi pomoci, buď se budu muset smířit s tím, že tam ty položky budu mít a že se umoudří a nebudou přibývat nebo budu muset obnovit tovární nastavení a doufat, že bude vše v pořádku. Na shledanou.
Kamilos
Pravidelný člen
Přístroj: Lumia 900 WP7.8 cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kamilos » 02 dub 2013, 08:46

Tak se mi zda, ze zde admin jedna z pozice moci a nedej na to aby někdo argumentoval něco proti! N97 uz byla davno mimo hru to je snad jasne! L900 zase není tak stara jak argumentujes s N97. To zase bude kolem bububu at toho necham. No jde videt ze nejsem sam koho to zvedlo ze zidle tady vse okolo!
htcjirka
Moderátor
Přístroj: Nokia Lumia 930
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod htcjirka » 02 dub 2013, 17:38

Ono vůbec nejjednodušší je svalit vinu na uživatele. Já jsem však toho názoru a vždy jsem jej prosazoval, že systém má být blbuvzdorný, aby jej uživatel nemohl narušit. Prohlašuji, že jsem žádné mimořádnosti na telefonu neprováděl.

Windows Phone je tak blbovzdorny a jednoduchy,ze jednoduseji uz to snad ani nejde.Za tech 15 let ,co se ruznym OS venuji,zjistuji ,ze opravdu vina je casto zejmena na strane uzivatelu.Rozhodit WP uz chce "extra" um.
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 03 dub 2013, 13:22

Já ani tak neměl na mysli chybu uživatele jako takového, jako jeho sestavu v mobilu. Každý přístroj je unikát, postup instalací, aktualizací i dat vytváří nekonečné varianty, proti nimž není šance se vždy bránit. Podle mě deset problémů na 1000 přístrojů prostě neukazuje na nestabilitu systému.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Přístroje Lumia s Windows Phone 7”