Aktivační kód k Microsoft účtu

O přístrojích Nokia s Windows Phone 7
kalon
Návštěvník
Přístroj: nokia lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Aktivační kód k Microsoft účtu

Příspěvekod kalon » 27 čer 2014, 15:49

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kde se dá sehnat aktivační kód k Microsoft účtu. Mám novou Lumii 800 a pokaždé, když se pokusím přihlásit k Microsoft účtu, mi to řekne, že Aktivace se nezdařila a musím zadat aktivační kód. Zkoušela jsem i obnovit tovární nastavení a použít různé normálně fungující Microsoft účty, abych zjistila, zda není chyba pouze v tom jednom, ale nefunguje žádný. Na počítači i na jiných mobilních zařízeních fungují ty účty bez problému. Také jsem zkusila obnovit datum a čas, což jsem se dočetla v několika diskuzích, ale nic nepomohlo... Rada by se mi moc hodila. Předem děkuju :)

(Budu ráda i když mi poradíte nějakou nokia linku. Na stránkách nokia.com mají jen help linku microsoftu a tam mi řekli, ať zavolám do Nokie... začarovanej kruh :D)
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktivační kód k Microsoft účtu

Příspěvekod Administrator » 30 čer 2014, 17:37

Jak přihlásit? Kudy? Přes nastavení? Přes prohlížeč? V nastavení se nic neaktivuje.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
kalon
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kalon » 30 čer 2014, 19:15

V nastavení dám e-mail+účty, přidat účet, Windows Live ID - zadám svoje přihlašovací údaje - přihlásit... a napíše mi to: "Aktivace se nezdařila. Snažili jsme se Váš telefon aktivovat automaticky, ale vyskytl se problém a bude potřeba, abyste zadali určité údaje. Další informace se zobrazí po klepnutí na tlačítko Zavřít"... Dám Zavřít napíše to: "Došlo k problému s nastavování účtu Windows Live ID v telefonu a k dokončení nastavení je potřebný aktivační kód. Získejte jej tak, že zavoláte na oddělení péče o zákazníky, a potom jej zadejte sem"... Pod tím je možnost kliknout na Volat oddělení podpory a na to nelze zavolat... Jinak jsem našla oddělení podpory jen na Microsoft a tam mi řekli, že chyba bude u Nokie..
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 30 čer 2014, 19:21

Zaprvé tahle hloupá výmluva Microsoftu je dost podivná, když kompletně celá Nokia sedí v jejich sídle a už neexistuje.
To, co telefon vypisuje bude potřeba udělat. Nikdy jsem tuhle hlášku neviděl, ani o ní neslyšel, podle mě je problém s identifikací přístroje, osobně bych odhadoval, že je nějakou formou blokovaný proti přihlášení, ale nenapadá mě důvod proč, odcizené i blokované přístroje se hlásí jinak.
Vyzkoušel bych přístroj přeflashovat, jinak bych navštívil servis.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
kalon
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kalon » 30 čer 2014, 20:23

Problém vyřešen :). Na stránkách http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2681591 mě u bodu Need code for Windows Live? odkázali na Windows phone chat a na něm mi poslali aktivační kód. Už všechno funguje. Děkuji za snahu :).

Zpět na “Přístroje Lumia s Windows Phone 7”