Nastavení internetu

O přístrojích Nokia s Windows Phone 7
marcheno
Člen fóra
Přístroj: Nokia Lumia 610
Kontaktovat uživatele:

Nastavení internetu

Příspěvekod marcheno » 05 srp 2014, 11:18

Zdravím,
mám takový problém.. přešel jsem od T-Mobile k virtuálnímu operátorovi ( Emtéčko, neboli Moraviatel)... Operující v síti O2... se vším mám maximální spokojenost až na to, že mi nejde nastavit internet.. :D nastavení pomocí sms nestačilo... že musí být nutné manuální nastavení.. ale podle návodu co je na O2 mi to prostě nejde, nevíte někdo co s tím..? :/
P.S. toto je ten návod.. http://www.o2.cz/osobni/techzona-mobiln ... cle=289261
fejfarz
Člen fóra
Přístroj: Lumia 640 Lumia 635
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení internetu

Příspěvekod fejfarz » 05 srp 2014, 11:30

Ještě je na místě se informovat u svého virtuálního operátora jestli máš na své sim kartě povolená data někdy to bývá automaticky zablokováno. Jinak je nutné případně nastavit ručně přístupový bod.

Nastavení sítě: Zde můžete upravit následující volby:
o
Proxy pro přístup k internetu: Přednastavená volba je u všech připojení Nepoužívat proxy Budete‐li však chtít, můžete si zde nakonfigurovat parametry proxy serveru. Pokud nebudete znát některé z požadovaných podrobností, obraťte se na provozovatele sítě.
o
Systém doménových jmen (DNS): Pokud zvolíte možnost Získat adresu ze sítě automaticky, bude služba přidělování doménových jmen automaticky nakonfigurována v rámci procesu připojování.
o
Pokročilé volby: V tomto okně můžete nakonfigurovat adresy WINS, režimy autentizace v procesu připojování a připojování přípon k DNS. Abyste zjistili, které režimy připojení jsou vhodné pro konkrétní intranetovou síť, budete se pravděpodobně muset obrátit na správce dané sítě.
marcheno
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod marcheno » 14 srp 2014, 15:07

Jojo, povoleno vše mám i nastaveno (jak u operátora, tak na telefonu..), zpočátku mi internet nejel vůbec, poté jsem provedl hardreset telefonu a internet mi už jede.. Vše na první pohled funguje, jak má, ale není to tak.. Když telefon zapnu, tak mi to napíše, že není správně nastaven.. a když najedu do nastavení sítě, tak mi to napíše.. nemohli jsme najít vaše nastavení sítě.. vše funguje, ale telefon mi nejede na 3G, maximálně H.. taktéž nefungují MMS, vážně už nevím co s tím..
marcheno
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod marcheno » 17 srp 2014, 21:59

Opravdu mi nikdo více neporadíte? :(

Zpět na “Přístroje Lumia s Windows Phone 7”