Stránka 1 z 1

Nokia-music

Napsal: 02 led 2013, 21:00
od Wylly
Ahoj všem.Mám Lumii 800 a nemohu nikde na Marketu najít aplikaci Nokia Music.Prohledal jsem vše a nic.Dočetl jsem se,že už je i verze 3.0 a jak to obejít,abych si mohl stahovat hudbu bez omezení.Díky.

Re: Nokia-music

Napsal: 02 led 2013, 22:24
od htcjirka
V nasich koncinach stejne nefunguje,takze je ti k nicemu,pres ni si u nas nic nestahnes,rozpozna ze jsi v CR a nedovoli ti nic stahnout ani za poplatek.

Re: Nokia-music

Napsal: 03 led 2013, 12:36
od Wylly
Jirko,já jsem ale četl,že když si změníš umístění telefonu na U.K.(Spojené království). Tak ta aplikace normálně běží,tam prý na autorská práva kašlou.Normálně to fachčí,pak si to nastavíš zpátky na CZ a aplikace běží normálně.Proto jsem se na to ptal.A aplikace NOKIA-MUSIC lze použít i na všechny ostatní značky iPhone.

Re: Nokia-music

Napsal: 07 led 2013, 19:11
od htcjirka
Jirko,já jsem ale četl,že když si změníš umístění telefonu na U.K.(Spojené království). Tak ta aplikace normálně běží,tam prý na autorská práva kašlou.


Četl kde?Nefunguje ,ikdyz mam nastaveno na Spojene Kralovstvi.Dle pripojeni aplikace pozna ,ze se nachazim v CR.

Re: Nokia-music

Napsal: 09 led 2013, 18:22
od Administrator
Běží pouze stream muziky, jakmile se pokusíte o stažení, okamžitě se zablokuje. Postupuje se tak, že se region po formátu nastaví na UK, nastartuje se aplikace, natáhnou živé streamy a pak lze region vrátit zpět.