Nokia C7 - Obecná diskuze

Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Nokia C7 - Obecná diskuze

Příspěvekod Administrator » 24 lis 2010, 14:15

Nokia C7 v redakci - ptejte se
Naposledy upravil(a) polas dne 01 čer 2011, 20:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přejmenováno
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
m0641
Nováček
Přístroj: C7
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C7 v redakci - ptejte se

Příspěvekod m0641 » 24 lis 2010, 15:45

Dobrý den, C7 se mi velmi líbí a asi ji dám přednost před N8. Zájímalo by mě pár detailů:
1) Tlačítka pro přijetí a odmítnutí hovoru jsou mechanická nebo senzorová?
2) Prostřední tlačítko (předpokládám pro vstup do menu) - dýchá, resp. upozorňuje blikáním na zmeškané události?
3) Jak je to s čitelností displeje při jasném počasí?
4) Fungují hodiny jako spořič displeje?
5) Je součástí rádia také internetové rádio?

Děkuji
Michael K.

Edit admin:
1. mechanická
2. Ano, jako každá Nokia
3. Luxusní. Sluníčka tu moc nemáme, ale je to stejné jako u N8
4. Ano, jako u N8
5. Ne.
pyler
Bronzový člen
Přístroj: n97 mini

Příspěvekod pyler » 24 lis 2010, 16:01

tie repraciky su take dobre ako na 5800 ale horsie?
skusali ste nejaku navigaciu ?
ako fotí text da sa precitat? ked uz nema to AF

Edit admin:
Vůbec nerozumím otázce. Jaké tie repráčiky? Nemohou být také dobre ale horšie.
Ano, zkoušeli. Jaký je dotaz?
Text to fotí špatně, přečíst se dá, asi ze vzdálenosti 40-50cm.
TOMBY
Pravidelný člen
Přístroj: SGS2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TOMBY » 25 lis 2010, 21:46

1) zmeškané události se zobrazují stejně titěrně, jako na N8 a bez emailů?
2) chybí zde také položka Umístění, která již není ani v N8 oproti N97?
3) nedávno odhalená funkce rozsvícení diod při delším podržení zamykacího tlačítka?
4) celkově odlišnosti v porovnání s N8, které nejsou všeobecně známé.

Děkuji

Edit admin
1. Systém je shodný s N8
2. systém je shodný s N8
3. nic takového se neprojevilo
4. váha, velikost, výdrž baterie, mechanické klávesy, vše je lepší než na N8
m0641
Nováček
Přístroj: C7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod m0641 » 27 lis 2010, 23:37

Dá se sehnat na C7 (N8) Skype? Na stránkách Ovi není Skype pro tyhle telefony podporovaný...

edit Admin
Není podporovaný, ale byl. Nevím, kam zmizel, ale v N8 ho mám. Půjde tedy i na C7
mjr.maisner
Nováček
Přístroj: 5800XM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mjr.maisner » 03 pro 2010, 18:30

Zdravím zajímá mě kolik stanic se dá uložit do rádia a zda funguje rds a rádio se neseká jako je tomu u 5800XP když uložíte stanice do paměti telefonu. Dále mě zajímá jestli obrazovka reaguje i na stylus a jestli je v telefonu. Jak veliké zařízení do usb jde připojit např. 1TB HDD bez vlastního napájení nebo jenom Flash? Podpora českých znaků v adresáři je opravdu úplná u všech speciálně český znaků ěščřžýáíéúů když vyhledávám osobu? Přehrává už konečně i avi a podporuje externí titulky? Jak je to s instalací aplikací potřebuji pořád idiotský certifikát aplikace jako v předchozím S60v5? Jedou na tom starší aplikace ze S60v5? Qreader, Palringo, Garmin a podobně? Zda už je možné v přehrávači hudby spustit rovnou přehrávání seznamu(Playlistu) nebo se musím neustále proklikávat nabídkami interpretů a podobně? Děkuji
polas
VIP člen
Přístroj: Nokia Lumia 520
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod polas » 03 pro 2010, 18:49

Starší aplikace pro přístroje 5th jsou obecně na novém Symbianu, tedy i na C7, funkční.
M.
Evidence
Zlatý člen
Přístroj: iPhone 5S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Evidence » 05 pro 2010, 18:13

Ano RDS funguje, s uloženými stanicemi zatím nedám přesnou odpověď. Externí HDD neutáhne, je k němu potřeba zdroj. Celý FW je počeštěný, nevidím důvod proč by neměl umět všechny CZ znaky. Avi a externí titulky jsem ještě nezkoušel, ale tipuji že titulky nepřehraje.
"Idiotské" certifikáty platí pořád(pokud budeš instalovat kradené aplikace).

Btw. Nepřijde ti jako hloupost psát příspěvek typu: "odpovězte mi" ? :roll:
myNokia.cz - můj svět, moje Nokia
mjr.maisner
Nováček
Přístroj: 5800XM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mjr.maisner » 05 pro 2010, 19:03

Ahoj nepříjde mi to blbé, když se na něco zeptám a dostanu neúplnou nebo žádnou odpověď. Pokud byste si řádně přečet moje dotazy tak byste si všiml že jsem se u rádia ptal i na počet uložených stanic například. A na české znaky jsem se ptal z toho důvodu že seznam vyhledávání v S60v5 při hledávání kontaktu v seznamu některé kombinace českých znaků s ostaními postupně jdoucí za sebou prostě nenabídne například u příjmení "Vávrová" to nejelo u mojí 5800XM (v nové verzi fw. 52 už to jede) a nový symbian jsem jaksi neměl možnost osobně otestovat a rozhodně si nebudu kupovat nějakou nedotaženou věc přes 10 tisíc korun. Nic převratného jste zatím krom celkem pro mě nepotřebných vylepšení nepředvedli abych svoji 5800XM vyměnil za novější Nokii. Ano mají větší jasnější display, jsou možná rychlejší a mají nový symbian, lepší propojení s TV dá se připojit USB zařízení to je obrovská výhoda za to gratuluji, ale to ostatní je více méně stejné jako u 5800XM. C7 se mi líbí tvarem N8 vůbec ani cenou ani tvarem samozřejmě můj osobní názor. Pokud si mám koupit další telefon Nokia tak chci mít jistotu, že za to opravdu stojí. Budu velmi vděčný za úplnou odpověď. Bylo by možné ukázat pár obrázků s menu třeba jaké jsou smailíky, rádio, přehrávače atd. aby měl člověk nějakou představu jak se to ovládá. Videa jsou většinou v mizerné kvalitě a malém rozlišení tak to není ono. I příslušenství sluchátka atd.? A nééé všechny aplikace jsou kradené je spousta nadšenců, kteří dělají free aplikace pro svoje potěšení nebo zábavu. A odpověd od autora považuji za fyzicky ověřenou ne odpověď typu: "Myslím" nebo "Jsem slyšel" taková odpověď nemá žádnou cenu a pokud by se později ukázalo, že je nepravdivá tak přispěje akorát k tomu že bude další naštvaný zákazník Nokie. Neberte to jako kritiku, ale jako dobře míněné dotazy fanouška Nokie. Ikdyž mě někdy Nokia opravdu "PÍP" :D Tak ji mám rozhodně raději než Iphone nebo HTC. Jinak děkuji za zatím zodpovězené dotazy.

Admin: Ale mě to přijde blbé. Asi máš dojem, že tady někdo má povinnost odpovídat na dotazy. Pokud jsi si si neráčil všimnout, tak jsi na fóru, ne na placením serveru. Takže tím, že někoho budeš upomínat ho můžeš leda otrávit.
Nejspíš to bude tvou hláškou: Zatím jste nic nepředvedli, zřejmě máš dojem, že ty telefony vyrábíme v dílně u nás v redakci. Takže nevyrábíme, nejsme Nokia, pouze server nadšenců, co mají také svou práci.
Naposledy upravil(a) mjr.maisner dne 05 pro 2010, 19:30, celkem upraveno 1 x.
cardi
Bronzový člen
Přístroj: S4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cardi » 05 pro 2010, 19:18

Mě by zajímalo jakto že baterka vydrží déle jak u N8 když baterii je 1200stovka :X Admin píše že vše je lepší jak na N8 hh což hodně pochybuji .)

Admin: Pochybuješ správně, po delším testování se opravdu ukazuje, že baterie vydrží výrazně kratší dobu, někdy ne ani celý den intenzivnějšího provozu.

Zpět na “Nokia C7”