nejde Flash

siny
Nováček
Přístroj: Nokia C7
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde Flash

Příspěvekod siny » 06 bře 2013, 14:51

Tak zamrzání to ale nevyřešil, dneska se mi 3x za sebou zaseknul a pak i při hovoru.... nemůžou to dělat nějaký aplikace?

EDIT:udělal jsem trohmat, ale nic se nevyřešilo, naformátoval jsem E a taky nic, tak jsem znova přehrál FW a je to pořád stejný... nesetkali jste se s tim? Pokud ne, má to cenu dávat tenhle mobil do opravny (měl jsem ho v podstatě zadarmo)?
Nokia C7 Belle refresh
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 06 bře 2013, 17:59

A nevracel jsi kompletní zálohu telefonu z Nokia Suite? Tím by ses dostal víceméně zpátky a předchozí chyby by se reálně mohly vrátit... Kvůli podobným problémům se doporučuje zálohovat pouze Kontakty, Webové záložky, Položky kalendáře, Poznámky atd. Aplikace není vhodné takto zálohovat.

Jestli má ovšem zmíněné mrznutí HW příčiny, mohla by být oprava docela finančně náročná. Jinak pokud je přístroj ještě v záruce, asi bych pro jistotu ten servis navštívil...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
siny
Nováček
Přístroj: Nokia C7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod siny » 06 bře 2013, 19:26

vracel jsem si jenom kontakty, v záruce právě neni už nevim co s nim, asi ho dám někam do servisu a by mi řekli co by to stálo

EDIT: četl jsem recenze a je v nich že se často restratuje a zamrzá, takže to je asi běžná věc, ale extrémně mě to štve, když musim čekat než se znovu načte abych mohl něco udělat
Nokia C7 Belle refresh

Zpět na “Nokia C7”