Nokia C7-00 fotoaparát - sám se spouští

desisa
Návštěvník
Přístroj: Nokia C7-00
Kontaktovat uživatele:

Nokia C7-00 fotoaparát - sám se spouští

Příspěvekod desisa » 19 čer 2013, 22:14

Zdravím, mám problém s Nokia C7-00. Neustále se sám spouští fotoaparát, nevíte někdo zda je to vada softwaru či nějakého dílu? Děkuji

Adalbert72: přesunuto do správné sekce.
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C7-00 fotoaparát - sám se spouští

Příspěvekod Adalbert72 » 20 čer 2013, 02:35

Může to být jak SW, tak HW problém. A opět (bůhví pokolikáté), píšeš zoufale málo informací, s takovým málem informací se nedá spolehlivěji odhadnout, co se pravděpodobně s přístrojem stalo :roll:
Takže:
1. Jak problém vznikl? (např. zničehonic, nešetrným zacházením, přístroj upadl apod.)
2. Spoušť (tlačítko) fotoaparátu funguje? (popř. je poškozené)
3. Jaká verze SW je v přístroji (zjistíš vyťukáním *#0000#)

Nejprve zkus přeinstalovat SW pomocí Nokia Suite, dál se uvidí »» buď je problém s tlačítkem, pak nejlépe servis, nebo je to SW chyba, a přeinstalováním SW by měla zmizet...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
desisa
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod desisa » 20 čer 2013, 20:41

Nejdříve se chci omluvit a poděkovat za odpověď. Jak k tomu přesně došlo netuším, telefon nebyl můj, ale tlačítko nefunguje. Software jsem se pokusila alespoň aktualizovat, počítač mi už při přehrávání software zníčil dvě Nokie, tak jsem to raději nechtěla ryskovat. Aktualizace nepomohla. Takže je možné že bude problém jen ve flex kabelu?
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 21 čer 2013, 12:58

Dokud není zřejmé, jak k problému došlo, byly by to tak jako tak čiré spekulace. Podstatný je fakt, že po vyloučení SW problému je potřeba přístroj zanést do servisu, kde provedou diagnostiku, a udělají kalkulaci ceny případné opravy. Pak bude záležet na tom, co vše zjistí...

desisa píše:Software jsem se pokusila alespoň aktualizovat, počítač mi už při přehrávání software zníčil dvě Nokie...

Je sice pravda, že zejména starší verze PC Suite se zejména v souvislosti se zálohováním chovaly značně nevyzpytatelně, Nokia Suite ale funguje vcelku spolehlivě. Problém tedy bude zcela jistě v počítači, možná s ovladačem (nebo s nastavením kompatibility), čili zmíněný SW odinstaluj a proveď čistou instalaci.
:arrow: Poznámka: i nedokončenou aktualizací zabitý přístroj lze v domácích podmínkách (většinou) obnovit...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
desisa
Návštěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod desisa » 04 črc 2013, 22:30

Zdravíčko, tak jen chci potvrdit že výměna flex kabelu pomohla. Díky za rady :)

Zpět na “Nokia C7”