Spojení paketovými daty není k dispozici C5-03

matestube
Pravidelný člen
Přístroj: Lumča 800 Black
Kontaktovat uživatele:

Spojení paketovými daty není k dispozici C5-03

Příspěvekod matestube » 07 bře 2013, 22:59

Zdar u Nokie C5-03 se mi i přes zadaní všech pokynů, které jsem našel na webu operátora zobrazuje ta na nervy jdoucí hláška napsaná v tématu topicu nevíte jak to spravit. Máma si po přemlouvání pořídila internet do mobilu a hned je naštvaná že jí to nejde
Dík za nápady
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojení paketovými daty není k dispozici C5-03

Příspěvekod Adalbert72 » 08 bře 2013, 04:11

Bohužel nepíšeš žádné podrobnosti, ale i bez nich to vypadá, že v tel. není přístupový bod mobilních dat (správně) nakonfigurován. Pokud v tel. ještě najdeš "Průvodce připojením", neboli "Settings wizard", v těchto telefonech byla možnost v něm zvolit "Nastavení Operátora". To tedy zvolíš, a necháš pracovat. Pokud tam tato možnost nebude, popř. nastanou jiné problémy, je vhodné Operátora zavolat, a nechat si poslat konfigurační SMS :)

:arrow: Alternativně je možné, že v dané lokalitě má Operátor výpadky, popř. v přístroji není spojení paketovými daty povoleno...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
matestube
Pravidelný člen
Přístroj: Lumča 800 Black
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojení paketovými daty není k dispozici C5-03

Příspěvekod matestube » 08 bře 2013, 19:49

Takze operator je "ruzovej" a i po konfiguraci podle jeho navodu, ktery jsem nasel na jeho strankach to proste nefunguje jediny co me napadlo je jestli mama nekdy v dobe davno minule nezablokovala pripojeni k netu

Zpět na “Nokia C5”