Nokia C5-03 zamrzání a restarty

patrik.v
Návštěvník
Přístroj: C5-03
Kontaktovat uživatele:

Nokia C5-03 zamrzání a restarty

Příspěvekod patrik.v » 07 črc 2013, 12:00

Zdravím, poslední cca 2 měsíce mam takový problém s mým telefonem Nokia C5-03. Mam ho od Vánoc 2011 a zatím fungoval (až na častý naskakování že je málo paměti) dobře. Jenže jak už sem psal poslední zhruba 2 měsíce to jde nějak z kopce. Napíšu třeba smsku a položím mobil a najednou se rozsvítí display a naskočí logo Nokia a jako když se mobil restartuje. Pak se mi často stává že když třeba něco píšu tak najednou funguje jen vibrovani když mačkám klavesy na displeji ale nic se nepíše najednou se mi začnou po obrazovce rozlízat černé pruhy až nakonec zčerná celý displey, zase se rozsvítí a nápis Nokia (prostě restart) a další věc co se mi stává je, že prostě mám někde jen položený mobil, najednou ale se displej rozsvítí a naskočí na něm hláška, že paměťová karta je připravena k odejmutí, aniž bych prostě to vybíral v mobilu že ji chci odpojit, prostě jen tak se odpojí sama jakoby. Navíc mam problém ještě s tím že mobil nechce pochopit ani s různým nastavením že chci když mi někdo volá ukazovat jméno a ne číslo, což taky nemůže pochopit pořád. Už nevím co s tím mobilem mám udělat, docela dost mě obtěžuje když se mi po každé sms restartuje mobil a vlastně ani nevím zda teda dojde nebo ne. Nevíte co s tím udělat? už sem zkoušel i mobil obnovit do tovarniho nastavení ale bez efektu, dělal to zase. Děkuju za jakoukoliv radu budu vděčný!! :(
polas
VIP člen
Přístroj: Nokia Lumia 520
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C5-03 zamrzání a restarty

Příspěvekod polas » 08 črc 2013, 21:09

Hardreset (*#7370#), trojhmat jsi zkoušel? ... Problém s kontakty spočívá ve zdvojení, tedy používej pouze jednu paměť. ;)
M.
patrik.v
Návštěvník
Přístroj: C5-03
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C5-03 zamrzání a restarty

Příspěvekod patrik.v » 08 črc 2013, 21:21

Přes hardreset servisním kodem sem to už zkoušel ale furt to stejný :/ trojhmat sem nezkoušel ... ale děkuju za radu s těma číslama :)

Zpět na “Nokia C5”